Archiwum z dnia 25 maja 2021

Zestaw noży ceramicznych MYVIT za $10.53 / ~39zł

Zestaw noży ceramicznych MYVITCeramic Knives Kitchen knives 3 4 5 6 inch Chef knife Cook Set+peeler white zirconia blade Multi-color Handle High Quality

Cena z wysyłką: $10.53 / ~39zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: ALIKPLATI185

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $10.53 / ~39zł

Czytaj Więcej

Urządzenie rozruchowe iMars J01 1000A 13800mAh z EU za $37.99 / ~140zł

iMars J01 1000A 13800mAh
iMars J01 1000A 13800mAh Portable Car Jump Starter Powerbank Emergency Battery Booster Waterproof with LED Flashlight USB Port

Cena z wysyłką z EU: $37.99 / ~140zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGiMarsJ5

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 –  $37.99 / ~140zł
08.02.2021 – $38.11 / ~141zł
11.01.2021 – $30.30 / ~112zł

Czytaj Więcej

Kamera IP Xiaovv Q6 Pro 1080P za $17.85 / ~66zł

Xiaovv Q6 Pro 1080P WIFI Smart IP Camera 355° Panaromic V380 Pro AP Hotpot Connection Two Way Audio Night Vision Indoor Wireless Security Home Camera

Cena z wysyłką: $17.85 / ~66zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGAPMAY700

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $17.85 / ~66zł
07.04.2021 – $17.85 / ~69zł

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna Hopthink HT-T4 MAX 25km/h 55km zasięgu z EU za $429.99 / ~1583zł

Hopthink HT-T4 MAX[EU Direct] Hopthink HT-T4 MAX 350W 36V 12.5Ah 10in Folding Electric Scooter 25km/h Top Speed 55KM Mileage E Scooter – Black

Cena z wysyłką z EU: $429.99 / ~1583zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGT4M22

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $429.99 / ~1583zł

Czytaj Więcej

Latarka XANES 639A G5 200m za $16.75 / ~62zł

XANES 639A G5 200mXANES 639A G5 200m Zoomable Flashlight With 2* COB Sidelight USB Rechargeable Powerful Adjustable Focus Tactical Lamp with Power Bank Function – Black

Cena z wysyłką: $16.75 / ~62zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG639A

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $16.75 / ~62zł

Czytaj Więcej

Irygator dentystyczny Xiaomi Youpin Soocas W3 230ML za $25.86 / ~95zł

Xiaomi Youpin Soocas W3 230ML Portable Wireless Electric Oral-Irrigator Dental Water Flosser-Water Toothpick Oral CareXiaomi Youpin Soocas W3 230ML Portable Wireless Electric Oral-Irrigator Dental Water Flosser-Water Toothpick Oral Care

Cena z wysyłką: $25.86 / ~95zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: 173D43E8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $25.86 / ~95zł

Czytaj Więcej

Maszynka do włosów Xiaomi Mi Enchen Boost za $9 / ~33zł

Xiaomi Mi Enchen BoostXiaomi Mi Enchen Boost USB Electric Hair Clipper Two Speed Ceramic Cutter Hair Fast Charging Hair Trimmer

Cena z wysyłką: $9 / ~33zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: 3B91E6C3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $9 / ~33zł

Czytaj Więcej

Xiaomi Mi Pro 14 Laptop GeForce MX450 za $1139.41 / ~4202zł

Xiaomi Mi Pro 14 Laptop 14.0 inch 2.5K 100% sRGB 120Hz Refresh Rate 88% Ratio Screen Intel Core i5-11300H NVIDIA GeForce MX450 16G RAM 3200MHz 512G PCIe SSD WiFi 6 Thunderport 4 Baclilght Fingerprint Camera Notebook

Cena z wysyłką Priority Line: $1139.41 / ~4202zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGXMP14U5
BGXMP14U1 ($1149.41)
BGXMP14M5 ($1169.41)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
2...

Czytaj Więcej

Słuchawki AWEI T35 za $16.48 / ~61zł

AWEI T35 Gaming Earbuds TWS Hands free Low Latency HiFi Deep Bass Sound True Wireless Stereo Earphone  With MicrophoneAWEI T35 Gaming Earbuds TWS Hands free Low Latency HiFi Deep Bass Sound True Wireless Stereo Earphone With Microphone

Cena z wysyłką: $16.48 / ~61zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: AL57TR3RAP5T + Kupon sprzedawcy

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $16.48 / ~61zł

Czytaj Więcej

Lampa sufitowa LED RGB z głośnikiem z Polski za $32.99 / ~122zł

AC220V Dimmable LED Starry SkyAC220V Dimmable LED Starry Sky Bluetooth Music Speaker Smart Ceiling Light + APP Remote 

Cena z wysyłką z Polski: $32.99 / ~122zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG528f13

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
25.05.2021 – $32.99 / ~122zł

Czytaj Więcej

Ergonomiczny fotel biurowy BlitzWolf BW-HOC5 recenzja:

Ergonomiczny fotel biurowy BlitzWolf BW-HOC5 Recenzja:

Link do fotelu BlitzWolf BW-HOC5 z kuponem znajdziesz klikając – TUTAJ

Filmik z prezentacją BlitzWolf BW-HOC5:

Wiele osób pytało czy nowe Ergonomiczne Fotele Blitzwolf są wygodne? Czy wysokiej osobie też będzie na nim wygodnie?
Mój wzrost to około 192cm.
Postanowiłem to sprawdzić ponieważ sam spędzam większość dnia przed komputerem i potrzebuję ergonomicznego fotela, do tej pory korzystam z Markusa z IKEI jest to wygodny fotel ale wiele mu brakuje (brak porządnego podparcia pod głowę / brak regulacji podłokietników niby niewiele a przy wielogodzinny spędzaniu czasu przed komputerem można odczuwać dyskomfort)
A model BW-HOC5 wydawał się świetnym rozwiązaniem ponieważ możemy dostosować fotel tak jak nam wygodni...

Czytaj Więcej