Archiwum z dnia 5 czerwca 2021

Szczoteczka soniczna Oclean F1 za $13.50 / ~50zł


Oclean F1 Sonic Electric Toothbrush Global Version IPX7 Waterproof Smart Toothbrush Fast Charging Three Brushing Modes – Light Blue

Cena z wysyłką Priority Line: $13.50 / ~50zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGJUNE21

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

04.06.2021 – $13.50 / ~50zł
30.01.2021 – $18.19 / ~68zł

Czytaj Więcej

Drukarka 3D TEVO Tarantula Pro z EU za $131.72 / ~485zł

HOMERS/TEVO Tarantula Pro 3D Printer Kit with 235x235x250mm Printing Size MKS GenL Mainboard 0.4mm Volcano Nozzle Support 1.75mm Filament

Cena z wysyłką z EU: $131.72 / ~485zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

05.06.2021 – $131.72 / ~485zł
10.05.2021 – $134.72 / ~504zł
27.04.2021 – $139.99 / ~528zł
30.03.2021 – $157.99 / ~626zł

Czytaj Więcej

Okulary do komputera Xiaomi Mijia Anti-Blue Mi Computer Glasses za $13.80 / ~50zł

Xiaomi Mijia Anti-Blue Mi Computer Glasses Anti Blue Ray UV Fatigue Proof Eye Protector Mi Home Glass

Cena z wysyłką: $13.80 / ~50zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGjune20

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

04.06.2021 – $13.80 / ~50zł
01.04.2021 – $16.29 / ~64zł

Czytaj Więcej

Słuchawki SOMiC GS401 za $55.10 / ~202zł

SOMiC GS401 2.4G Wireless Gaming Headset with Microphone Virtual 7.1 Sound Game/Live/Video 3 Mode 8-10 Hours Playtime for PS5/4 Computer Gamer – 2.4G Version

Cena z wysyłką Priority Line: $55.10 / ~202zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBR401

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

04.06.2021 – $55.10 / ~202zł
23.05.2021 – $51.29 / ~195zł

Czytaj Więcej

TOPSHAK K3010D z EU za $46.99 / ~173zł

TOPSHAK K3010DTOPSHAK K3010D 4 Digits LED Display 110V/220V 30V 10A Adjustable DC Power Supply Switching Regulated Power Supply – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $46.99 / ~173zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGfc1189

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:
27.05.2021 – $46.99 / ~173zł