Archiwum z dnia 20 lipca 2021

Okulary przeciwsłoneczne DJXFZLO Brand Design UV400 za $4.31 / ~17zł

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1t3ZPavb2gK0jSZK9q6yEgFXad/DJXFZLO-marka-projekt-spolaryzowane-okulary-m-czy-ni-kobiety-odcienie-kierowcy-m-czyzna-rocznika-okulary-m.jpgDJXFZLO Brand Design Polarized Sunglasses Men Women Driver Shades Male Vintage Sun Glasses Men Spuare Mirror Summer UV400

Cena z wysyłką: $4.31 / ~17zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $4.31 / ~17zł
23.06.2021 – $3.10 / ~12zł
26.06.2020 – $3 / ~12.50zł

Czytaj Więcej

Auto RC Wltoys 124016 1/12 4WD 75km/h za $136.90 / ~533zł


Wltoys 124016 1/12 4WD 2.4G RC Car Brushless Desert Truck Off-Road Vehicle Models High Speed 75km/h Metal Chassis

Cena z wysyłką Priority Line: $136.90 / ~533zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGLYFO850

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $136.90 / ~533zł

Czytaj Więcej

Xiaomi Mi Pro 14 Laptop i7-11370H MX450 za $1269.99 / ~4945zł

Xiaomi Mi Pro 14 Laptop 14.0 inch 2.5K 100% sRGB 120Hz Refresh Rate 88% Ratio Screen Intel Core i7-11370H NVIDIA GeForce MX450 16G RAM 3200MHz 512G PCIe SSD WiFi 6 Thunderport 4 Baclilght Fingerprint Camera Notebook

Cena z wysyłką Priority Line: $1269.99 / ~4945zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGXM7ER2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:
20.07.2021 – $1269.99 / ~4945zł
05.07.2021 – $1279.99 / ~4870zł
02.06...

Czytaj Więcej

Rower stacjonarny SHUOQI EB001-B orbitrek z EU za $189.99 / ~738zł


[EU Direct] SHUOQI EB001-B Indoor Cycling Bike Exercise Bicycle Comfortable Seat Cushion Computer Holder for Home Gym Workout 

Cena z wysyłką z EU: $189.99 / ~738zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc80743
BGd9533a
BG638ce6 ($199.99)
BG938246 ($205.99)
BG135d96 ($215.99)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $189.99 / ~738zł
22.06.2021 – $199.99 / ~760zł
16.06.2021 – $205.99 / ~768zł
16.06...

Czytaj Więcej

BMAX Y11 Laptop z EU za $314.99 / ~1226zł

BMAX Y11 Laptop 360-degree 11.6 Inch Intel Gemini Lake N4120 Intel UHD Graphics 600 8GB LPDDR4 RAM 256GB SSD ROM Notebook

Cena z wysyłką z EU: $314.99 / ~1226zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBXY11BP1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $314.99 / ~1226zł
28.06.2021 – $319.99 / ~1210zł
08.02.2021 – $324.36 / ~1207zł
15.12.2020 – $334.36 / ~1219zł
08.12.2020 – $344.36/ ~1271zł

Czytaj Więcej

Magical Towel magiczny ręcznik w kapsułce 15 sztuk za $2.83 / ~11zł

Dream NS 15pcs Magical Towel Travel Outdoor Disposable Compressed Towel Spunlace non-wovenfabric Mini Towels Face Portable Tube

Cena z wysyłką: $2.83 / ~11zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $2.83 / ~11zł

Czytaj Więcej

Lampa narożna BlitzWolf BW-FLT1 z Polski za $52.99 / ~206zł

BlitzWolf BW-FLT1 Corner Floor Lamp with RGB Colorful Lighting Effect 68 Dynamic Light Modes RF Remote Control Designed for Corners and Stable Structure – EU Plug

Cena z wysyłką z Polski: $52.99 / ~206zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG3ddcf6

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $52.99 / ~206zł
20.07.2021 –  $59.99 / ~233zł
16.07.2021 –$63.88 / ~247zł
28.12.2020 – $64.99 / ~239zł

Czytaj Więcej

Masażer Xiaomi Jeeback G3 z Polski za $46.99 / ~183zł

https://imgaz1.staticbg.com/thumb/large/oaupload/banggood/images/7E/2D/833d4002-e615-4f15-942e-b2d2d5fe641b.jpg.webpJeeback G3 Electric Wireless Neck Massager TENS Pulse Relieve Neck Pain from Xiaomi Youpin 4 Head Vibrator Heating Cervical Massage Health Care

Cena z wysyłką z Polski: $46.99 / ~183zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLly101

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $46.99 / ~183zł
07.07.2021 – $45.99 / ~175zł

Czytaj Więcej

Projektor Fengmi WEMAX Smart Lite z EU za $299.99 / ~1168zł

Fengmi WEMAX Smart Lite DLP 3D Projector 550Ansi Lumens 1080P Support 4K Android 2 + 16GB Four-way Trapezoidal Correction Smart Home Theater Projector

Cena z wysyłką z EU: $299.99 / ~1168zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4ff31a

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $299.99 / ~1168zł

Czytaj Więcej

DOOGEE S97 Pro 8/128GB za $230.99 / ~899zł

DOOGEE S97 Pro Global Bands IP68&IPIP69K 8GB 128GB Helio G95 NFC Android 11 8500mAh 6.39 inch 48MP Round Quad Camera Octa Core 4G Smartphone – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $230.99 / ~899zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGe3284e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $230.99 / ~899zł
12.07.2021 – $219.99 / ~843zł

Czytaj Więcej

Fotel gamingowy BlitzWolf BW-GC6 z Polski za $109.99 / ~428zł

BlitzWolf BW-GC6 Gaming Chair with High-density Mesh 150°Reclining 2D Adjustable Armrest Pillow Support Widened Cushion & Back Home Office – Red

Cena z wysyłką z Polski: $109.99 / ~428zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu:BGPLBWGC61

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $109.99 / ~428zł
24.06.2021 – $109.99 / ~417zł
02.06.2021 – $109.99 / ~402zł
16.05.2021 – $104.99 / ~395zł
30.04.2021 – $109...

Czytaj Więcej

1 Lipca – VAT najważniejsze informacje

[Post przypięty]

Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić VAT?

Czytaj Więcej

Odkurzacz Xiaomi Deerma DX700S z EU za $43.99 / ~171zł

Deerma DX700S Household Cordless Upright Vacuum Cleaner 2-in-1 Upright Handheld Cleaner

Cena z wysyłką z Czech: $43.99 / ~171zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZRDX7S

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 –  $43.99 / ~171zł
10.11.2020 – $45.99 / ~174zł
25.05.2021 – $49.99 / ~207zł

Czytaj Więcej

Fotel gamignowy Douxlife Racing GC-RC02 z EU za $99.99 / ~389zł

Douxlife Racing GC-RC02 Gaming Chair Ergonomic Design 150°Reclining Thick Padded Back Integrated Armrest Restractable Footrest for Home Office – Red

Cena z wysyłką z EU: $99.99 / ~389zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZDLRC02

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $99.99 / ~389zł
10.05.2021 – $99.99 / ~374zł

Czytaj Więcej

Odkurzacz Dreame T20 z EU za $249.99 / ~973zł

Dreame T20 Cordless Stick Handheld Vacuum Cleaner 25000Pa Vacuuming Mopping 150AW Powerful Suction Lightweight for Home Hard Floor Carpet Car Pet LCD Digital Display 70mins Run Time 4h Charing Time

Cena z wysyłką z EU: $249.99 / ~973zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZRUT2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.07.2021 – $249.99 / ~973zł