Archiwum z dnia 7 czerwca 2022

Pompa wodna TOPSHAK TS-WP4 1200W 5000L/h z Polski za $74.99 / ~322zł


TOPSHAK TS-WP4 Domestic Water Pump 1200W 5000L/h Max 50m High Lifting 8m Suction Depth Household Booster Pump Connector with Manometer

Cena z wysyłką z Polski: $74.99 / ~322zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGa8b7d1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

25.05.2022 – $74.99 / ~322zł
17.05.2022 –$104.99 / ~468zł

Czytaj Więcej

Odkurzacz BlitzWolf BW-HC2 z EU za $44.99 / ~193zł

BlitzWolf BW-HC2 Handheld Cordless Vacuum Cleaner with Three-layers Filtration System, 15KPa High Suction, Multiple Brush Heads, 2200mAh Battery

Cena z wysyłką z EU: $44.99 / ~193zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7CZERWCA8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $44.99 / ~193zł
21.05.2022 – $45.99 / ~201zł
24.03.2022 – $42.99 / ~184zł
03.03.2022 – $45.99 / ~196zł
31.01.2022 – $49...

Czytaj Więcej

Taśma LED LED Strip 5M Elfeland z Polski za $14.99 / ~64zł

LED Strip 5M Elfeland RGB LED Strips 150LEDs 5050SMD Led Strip TV Backlighting Color Changing LED Light Strip with 44 Buttons Remote Control 12V Power Supply Self-adhesive Indoor Fairy Lights Full Kit – EU Plug

Cena z wysyłką z Polski: $14.99 / ~64zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7CZERWCA5

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $14.99 / ~64zł
21.01.2022 – $15.88 / ~63zł
21.12...

Czytaj Więcej

Odkurzacz Xiaomi Mijia 1C z EU za $145.00 / ~623zł

2019 Xiaomi Mijia 1C Handheld Cordless Vacuum Cleaner 20000PA Strong Suction, 10WRPM Brushless Motor, 120AW Suction Power, Deep Mite Removal, 60min Long Battery life 2019 Xiaomi Mijia 1C Handheld Cordless Vacuum Cleaner 20000PA Strong Suction, 10WRPM Brushless Motor, 120AW SuctionPower, Deep Mite Removal, 60min Long Battery life

Cena z wysyłką z EU: $145.00 / ~623zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7CZERWCA3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

22.04.2022 – $138.99 / ~595zł
21.04.2022 – $139.99 / ~599zł
14.04.2022 – $145.99 / ~621zł
25.02.2022 – $159...

Czytaj Więcej

Latarka czołowa Bikight LX200 z EU za $16.84 / ~73zł

Bikight LX200 Wave Sensor 1200mAh 270° Wide Range 350LM 5 Lighting Modes LED Headlamp USB Rechargeable Head Torch COB Outdoor Cycling Adventure Fishing Flashlight Bike Headlamp

Cena z wysyłką z EU: $16.84 / ~73zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG6CZERWCA7

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $16.84 / ~73zł

Czytaj Więcej

Bezprzewodowa elektryczna wiertarka udarowa z EU za $49.19 / ~211zł


Cordless Electric Impact Drill 3 in 1 Rechargeable Drill Screwdriver 13mm Chuck W/ 1 or 2 Li-ion Battery For Makita – EU Plug with 2 Batteries

Cena z wysyłką z EU: $49.19 / ~211zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPO7JUNE2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $49.19 / ~211zł

Czytaj Więcej

Bateria Akumulator do Makita 18V 3.0Ah za $27.42 / ~118zł

18V 3.0/4.0/5.0Ah/6.0Ah Battery Replacement Power Tool Battery For Makita BL1860 BL1850 BL1840 BL1830 BL1825 BL1835 BL1845 194204-5 194205-3 LXT-400 Cordless Battery -3.0Ah

Cena z wysyłką: $27.42 / ~118zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPO7JUNE0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $27.42 / ~118zł
07.06.2022 – $34.61 / ~149zł
04.02.2022 – $39.09 / ~154zł
22.09.2021 – $32...

Czytaj Więcej

Bezprzewodowa polerka elektryczna Baseus za $64.89 / ~279zł

Baseus Wireless Electric Polisher Portable Car Polishing Machine Adjustable Speed Waxer Auto Waxing Tools – A

Cena z wysyłką Priority Line: $64.89 / ~279zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPO6JUNE2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

07.06.2022 – $64.89 / ~279zł

Czytaj Więcej

Ninebot by Segway MAX G30 z Polski za $579.38 / ~2569zł

EU STOCK Original Ninebot by Segway MAX G30 Smart Electric Scooter foldable 65km Max Mileage KickScooter Dual Brake Skateboard G30P With APP
Original Ninebot by Segway MAX G30 Smart Electric Scooter foldable 65km Max Mileage KickScooter Dual Brake Skateboard With APP

Cena z wysyłką z Polski: $579.38 / ~2569zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: MZKHSGE50

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

19.05.2022 – $579.38 / ~2569zł