Archiwum z dnia 9 czerwca 2022

Rower elektryczny ADO A26+ 500W z EU za $965.00/ ~4131zł

[EU DIRECT] ADO A26+ 500W 36V 12.5Ah 26in Snow Tire Electric Bicycle 35km/h Max Speed 70Km Mileage 120Kg Max Load – Black 

Cena z wysyłką z EU: $965.00/ ~4131zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $965.00/ ~4131zł
24.05.2022 – $999.99 / ~4323zł

Czytaj Więcej

Szlifierka kątowa Topshak TS-AG2 za $84.72 / ~362zł

Topshak TS-AG2 Brushless Cordless Angle Grinder 125mm Electric Angle Grinder Cutter High Power With 2*4.0A.h Batteries For Cutting Polishing Grinding Also For Makita 18V Battery

Cena z wysyłką Priority Line: $84.72 / ~362zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9czerwca0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

10.05.2022 – $84.72 / ~376zł
09.03.2022 – $85.99 / ~384zł
18.01.2022 – $89.99 / ~356zł

Czytaj Więcej

Kamera IP Xiaomi Smart PTZ Camera Q1 za $69.86 / ~300zł

Xiaomi Smart PTZ Camera Q1 Full Color Night Vision Dome Camera 360° Panorama Outdoor Waterproof Surveillance Camera

Cena z wysyłką Priority Line: $69.86 / ~300zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: bestbuy03

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.05.2022 –

Czytaj Więcej

Listwa zasilająca BlitzWolf BW-PC1 2500W z EU za $18.99 / ~81zł

BlitzWolf BW-PC1 2500W Power Strip Socket USB Charger With 3 * AC Outlets /20W USB-C PD/ 18W 2 * USB-A QC3.0 Fast Charging For iPhone 13 13 Pro Max 13 Mini For OnePlus 9Pro For Xiaomi MI10 – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $18.99 / ~81zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7e6ea3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $18.99 / ~81zł
17.05.2022 – $23.55 / ~105zł
20.04.2022 –  $24.99 / ~110zł

Czytaj Więcej

Pistolet do malowania TOPSHAK TS-SG3 1200ml 2000mAh z Polski za $43.99 / ~188zł

TOPSHAK TS-SG3 1200ml 2000mAh Lithium Cordless Electric Paint Sprayer Spray Guns Painting Tool W/ 3 Sizes Copper Nozzles – 220V EU Plug 

Cena z wysyłką z Polski: $43.99 / ~188zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9czerwca3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $43.99 / ~188zł
19.04.2022 – $41.79 / ~179zł
06.04.2022 – $45.99 / ~196zł
17.03.2022 – $46.99 / ~199zł
20.11.2021 – $49...

Czytaj Więcej

Ulefone Armor 11T 8/256GB za $536.97 / ~2299zł

Ulefone Armor 11T 5G FLIR Thermal Imaging Camera IP68 IP69K Waterproof 8GB 256GB 48MP Camera Android 11 6.1 inch NFC Wireless Charge Dimensity 800 Rugged Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką Priority Line: $536.97 / ~2299zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9czerwca4

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $536.97 / ~2299zł
05.05.2022 – $521.97 / ~2284zł
07.04.2022 – $501...

Czytaj Więcej

Ulefone Armor 11 8/256GB za $415.80 / ~1780zł

Ulefone Armor 11 5G IP68 IP69K Waterproof 6.1 inch 8GB 256GB 48MP Penta Camera NFC 5200mAh Wireless Charge MTK Dimensity 800 Rugged Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką Priority Line: $415.80 / ~1780zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9czerwca1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $415.80 / ~1780zł
05.05.2022 – $390.80 / ~1710zł
07.03.2022 – $370.01 / ~1686zł
05.07...

Czytaj Więcej

Smartfon DOOGEE V20 8/256GB za $324.07 / ~1387zł

DOOGEE V20 Global Version Dual 5G IP68 IP69K 8GB 256GB Dimensity 700 NFC Android 11 6000mAh 6.43 inch 64MP AI Triple Camera Octa Core Rugged Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką Priority Line: $324.07 / ~1387zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG86ac2d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 – $324.07 / ~1387zł
08.04.2022 – $303.07 / ~1297zł
07.03.2022 – $284.07 / ~1295zł
02.03...

Czytaj Więcej

Lampka do zakrzywionego monitora z RGB BlitzWolf BW-CML3 z EU za $45.99 / ~197zł

BlitzWolf BW-CML3 Curved RGB Monitor Light Bar R1000 Curvature RGB Dazzling Lighting Dynamic with Rhythm LED Computer Light Light Eye-protect Wireless Controller Asymmetrical Optical and RA97 Color Rendering – Pearl Black

Cena z wysyłką z EU: $45.99 / ~197zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG2eaf79
BGBWCML3PL

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.06.2022 -$45.99 / ~197zł
27.05.2022 – $49...

Czytaj Więcej

Lampka na komary za $9.99 / ~43zł

Electric Mosquito Killing Lamp USB Powered LED Mute Photocatalyst Mosquito Killing Lamp Fly Mosquito Repellent 

Cena z wysyłką Priority Line: $9.99 / ~43zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGa650db

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.06.2022 – $9.99 / ~43zł

Czytaj Więcej