Archiwum z dnia 20 czerwca 2022

Fotel biurowy BlitzWolf BW-HOC4 z EU za $72.99 / ~325zł

BlitzWolf BW-HOC4 Mesh Chair Ergonomic Design Office Chair With Lumbar Support & Tilt + Rocking Removable And Adjustable Herdrest Office Home

Cena z wysyłką z EU: $72.99 / ~325zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG636a8b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $72.99 / ~325zł
07.04.2022 -$77.99 / ~334zł
24.03.2022 –  $86.99 / ~374zł
04.03.2022 – $89.99 / ~395zł
09.02.2022 – $89...

Czytaj Więcej

Rower elektryczny SAMEBIKE LO26-II z EU za $1019.99 / ~4546zł

[EU Direct] SAMEBIKE LO26-II 10Ah 48V 500W 26 Inches Moped Electric Bike Smart Folding Bike 25-35km/h Max Speed 80km Mileage Max Load 100-150kg With EU Plug Dual Dics Brake – Black

Cena z wysyłką z EU: $1019.99 / ~4546zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd9c00a

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $1019.99 / ~4546zł
18.10.2021 –  $1039.99 / ~4098zł
06.09.2021 – $1055.99 / ~4008zł
1...

Czytaj Więcej

Przenośna lampka na komary BlitzWolf BW-MLT1 za $13.99 / ~62zł

BlitzWolf BW-MLT1 Multifunction Mosquito Killer Lamp Rechargeable UV Dispeller Light 3 Modes Camping Work Light No Noise Insect Trap – Black

Cena z wysyłką: $13.99 / ~62zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG28c234

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $13.99 / ~62zł
10.05.2022 – $15.99 / ~71zł
15.04.2022 – $18.47 / ~79zł
09.11.2021 – $12.99 / ~52zł
26.10.2021 – $13.99 / ~55zł
19.10...

Czytaj Więcej

Latarka NEXTOOL 6-in-1 1000lm z EU za $25.43 / ~113zł

NEXTOOL 6-in-1 1000lm Dual-light Zoomable Alarm Flashlight USB-C Rechargeable Mobile Power Bank Magnetic Camping Work Light

Cena z wysyłką z EU: $25.43 / ~113zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd4eeaa

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $25.43 / ~113zł
24.03.2022 – $26.99 / ~116zł
02.09.2021 – $30.21 / ~116zł

Czytaj Więcej

Projektor BlitzWolf BW-VP8 z EU za $89.99 / ~401zł

BlitzWolf BW-VP8 WIFI Projector 5500Lumens LCD LED Cast Screen+Two-way Buetooth Wireless Phone Same Screen Full HD 1080P Supported 150″Display Compatible with TV Stick HDMI TF AV USB for Home Theater Movie Projector

Cena z wysyłką z EU: $89.99 / ~401zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGZF8555

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $89.99 / ~401zł
04.01.2022 – $87.99 / ~356zł
07.10...

Czytaj Więcej

Projektor Xiaomi Fengmi C2 Formovie 4K za $1769.99 / ~7889zł

[NEW Fengmi C2] Formovie 4K Cinema Laser Projector 2200 ANSI Lumens ALPD 3.0 5G WiFi Android 9.0 100 inch Anti-light Giant Soft Screen Bluetooth 4.2 

Cena z wysyłką Priority Line: $1769.99 / ~7889zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGZFCM22

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $1769.99 / ~7889zł
06.07.2021 – $1799.99 / ~6823zł

Czytaj Więcej

Konsola do gier ANBERNIC RG552 144GB za $199.99 / ~891zł

ANBERNIC RG552 144GB 15000+ Games LPDDR4 4GB RAM Android 7.1 Linux WiFi Online Retro Handheld Video Game Console Tablet for PSP PS1 WII NGC NDS N64 DC 5.36 Inch IPS Screen – Black EU Plug

Cena z wysyłką Priority Line: $199.99 / ~891zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG1135f4

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $199.99 / ~891zł
17.06.2022 – $219.99 / ~985zł
03.06.2022 – $229...

Czytaj Więcej

Licznik rowerowy CYCPLUS M2 ANT+GPS za $37.99 / ~169zł

CYCPLUS M2 ANT+GPS Bluetooth Bike Computer Smart Wireless Stopwatch Speedometer Odometer Waterproof Cyclocomputer Accessories for MTB Road Cycle

Cena z wysyłką Priority Line: $37.99 / ~169zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGaf957e
BG2b4996
BGaf0e31

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

27.05.2022 – $38.99 / ~167zł
09.05.2022  –  $40.99 / ~183zł
01.04.2022 – $41.99 / ~176zł
11.03.2022 – $35...

Czytaj Więcej

SinglyFire 30 Inch Fire Pit z EU za $59.99 / ~267zł

SinglyFire 30 Inch Fire Pit Steel Outdoor Wood Burning Smokeless Firepit with Poker Mesh Lid Cover 

Cena z wysyłką z EU: $59.99 / ~267zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGHUMA885

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $59.99 / ~267zł

Czytaj Więcej

Urządzenie rozruchowe iMars J05 1500A 18000mAh z EU za $42.99 / ~192zł

iMars J05 1500A 18000mAh Portable Car Jump Starter Powerbank Emergency Battery Booster Fireproof with LED Flashlight QC3.0 USB Port

Cena z wysyłką z EU: $42.99 / ~192zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGwhats4299

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

30.06.2022 – $42.99 / ~192zł
24.06.2022 – $27.99 / ~125zł
09.06.2022 – $42.99 / ~184zł
08.06.2022 –  $43.99 / ~188zł
28.05.2022 – $39.99 / ~170zł
2...

Czytaj Więcej

Ulefone Power Armor 14 Pro 6/128GB za $219.81 / ~979zł

Ulefone Power Armor 14 Pro Global Version Helio G85 6GB RAM 128GB ROM 6.52 inch 60Hz Refresh Rate 10000mAh IP68 IP69K Android 12.0 Rugged 4G Phone – Black EU Version 

Cena z wysyłką Priority Line: $219.81 / ~979zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG20CZERWCA3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $219.81 / ~979zł

Czytaj Więcej

Smartfon Ulefone Power Armor 13 8/256GB za $323.41 / ~1441zł


Ulefone Power Armor 13 13200mAh Battery 8GB 256GB 6.81 inch 48MP Quad Camera NFC Wireless Charge Helio G95 IP68 IP69K Waterproof 4G Rugged Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką Priority Line: $323.41 / ~1441zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG20CZERWCA0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $323.41 / ~1441zł
22.04.2022 –  $301.09 / ~1288zł
31.01.2022 – $294.27 / ~1207zł
03...

Czytaj Więcej

Pistolet do masażu BOOSTER LightSaber za $101.48 / ~453zł

BOOSTER LightSaber Noise Reduction Smart-Hit Massage Gun Deep Muscle Pain Relief Massager Digital Display Body Relaxation Fascial Gun – EU Plug

Cena z wysyłką Priority Line: $101.48 / ~453zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG20CZERWCA6

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $101.48 / ~453zł

Czytaj Więcej

Latarka Astrolux EC06 z EU za $69.63 / ~310zł


Astrolux EC06 6*XHP50.2 16000lm High Lumen Strong 21700 Flashlight Anduril 2 UI 566m Long Range Powerful LED Torch – XHP50.2 6500K 

Cena z wysyłką z EU: $69.63 / ~310zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLANET24

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 –  $69.63 / ~310zł
10.05.2022 –$75.69 / ~336zł

Czytaj Więcej

Głośnik bluetooth BlitzWolf BW-WOO3 60W z EU za $89.99 / ~401zł

BlitzWolf BW-WOO3 60W bluetooth Speaker Portable Speaker Heavy Bass 3 Units DSP TF Card AUX Wired Wireless Microphone Outdoors Speaker – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $89.99 / ~401zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd30a0e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.06.2022 – $89.99 / ~401zł