Archiwum z dnia 4 sierpnia 2022

Xiaomi 11T Pro 8/128GB za $441.99 / ~2039zł

Xiaomi 11T Pro Global Version 120W Fast Charge 108MP Triple Camera 8GB 128GB Snapdragon 888 6.67 inch 120Hz AMOLED NFC Octa Core 5G Smartphone – EU Version Moonlight White

Cena z wysyłką Priority Line: $441.99 / ~2039zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGbef35c

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.07.2022 – 441.99 / ~2039zł
15.07.2022 – $451.99 / ~2168zł
11.07.2022 – $461.99 / ~2179zł
22.06...

Czytaj Więcej

Smartfon Xiaomi POCO F3 6/128GB za $272.57 / ~1259zł

POCO F3 Global Version 6.67 inch 120Hz E4 AMOLED Display 6GB 128GB 48MP Triple Camera 4520mAh NFC Snapdragon 870 5G Smartphone – EU Version Deep Ocean Blue

Cena z wysyłką Priority Line: $272.57 / ~1259zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGcc1e5d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

27.06.2022 – $272.57 / ~1210zł
24.06.2022  -$269.00 / ~1201zł
23.06.2022 – $274.00 / ~1218zł
22.03.2022 – $319...

Czytaj Więcej

Głośniki EDIFIER R1600TIII 60W z EU za $77.99 / ~361zł

EDIFIER R1600TIII 60W Subwoofer Multimedia Computer Speaker Desktop 2.0 Wooden Bass Bookshelf Active Speaker – EU Plug 

Cena z wysyłką z EU: $77.99 / ~361zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu:  BGe030c5

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $77.99 / ~361zł
24.01.2022 – $119.99 / ~479zł

Czytaj Więcej

Słuchawki AIRAUX AA-UM15 z EU za $25.99 / ~120zł

AIRAUX AA-UM15 TWS Earphones bluetooth V5.1 QCC3040 Chip 1.7CM Ultra Thin Portable 13mm Dynamic Driver HiFi Stereo Low Delay Mode CVC Sports Headset – Black

Cena z wysyłką z EU: $25.99 / ~120zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG5c6a4d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $25.99 / ~120zł

Czytaj Więcej

Frytkownica beztłuszczowa BlitzHome BH-AF2 5L sterowanie z aplikacji z EU za $86.99 / ~402zł


BlitzHome BH-AF2 5L Smart Air Fryer with APP Control RNC Technology 360° Hot Air Circulation Removable Nonstick Basket with Recipe Book –

Cena z wysyłką z EU: $86.99 / ~402zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG53cc0b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $86.99 / ~402zł
08.06.2022 – $87.99 / ~376zł
11.01.2022 – $87.99 / ~353zł
04.11.2021 – $86.99 / ~343zł
23.10.2021 – $79...

Czytaj Więcej

Projektor BlitzWolf BW-VP13 1080P za $133.77 / ~618zł

BlitzWolf BW-VP13 1080P WIFI Projector Full HD 2.4G/5G WIFI Cast Screen Mirroring 6000 Lumens Bluetooth 5.0 Manual Focus Keystone Correction 180-Inch Projector for Outdoor Movie Home – EU Plug

Cena z wysyłką Priority Line: $133.77 / ~618zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGSAIUR

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $133.77 / ~618zł
30.03.2022 – $139.99 / ~587zł
22.03.2022 – $149...

Czytaj Więcej

Bateria kuchenna za $45.99 / ~212zł

Brushed Nickel Hot Cold Kitchen Sink Faucets Brass 360 Rotation Single Lever Pull Out Spring Spout Mixers Tap Crane

Cena z wysyłką Priority Line: $45.99 / ~212zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGac3be7

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $45.99 / ~212zł
02.07.2021 – $49.99 / ~190zł

Czytaj Więcej

Klawiatura BlitzWolf BW-KB2 z Polski za $41.99 / ~194zł

BlitzWolf BW-KB2 Mechanical Keyboard 87 Keys Wired Keyboard Gateron Optical Switch Hot Swappable RGB NKRO Type-C Gaming Keyboard – Blue Switch

Cena z wysyłką z Polski: $41.99 / ~194zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGf8dd54

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $41.99 / ~194zł
22.06.2022 – $43.99 / ~194zł
10.05.2022 – $45.99 / ~204zł
04.05.2022 – $49.99 / ~223zł
18.02.2022 – $58...

Czytaj Więcej

Elektryczna szczotka do prostowania włosów z Polski za $13.99 / ~65zł

Electric Hair Straightener Brush 26 Temperature Settings LCD Digital Display Straightening Ceramic Fast Heating Brush Anti-Scald Comb – EU Plug

Cena z wysyłką z Polski: $13.99 / ~65zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4SIERPNIAE
BGaa60a8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $14.99 / ~69zł

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna NAVEE N65 48V 500W z EU za $559.99 / ~2587zł

[EU Direct] NAVEE N65 48V 500W 12.5Ah 10inch Folding Electric Scooter 25KM/H Top Speed 65KM Mileage 120KG Payload E-Scooter

Cena z wysyłką z EU: $559.99 / ~2587zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGNVN65

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

27.07.2022 – $559.99 / ~2626zł

Czytaj Więcej

Zestaw do nurkowania 2×0.5L DCCMS 9pcs/set z EU za $179.99 / ~831zł

2×0.5L DCCMS 9pcs/set Mini Scuba Diving Tank Portable Air Oxygen Cylinder Tank Divers Spare Equipment Underwater Diving Set – Green

Cena z wysyłką z EU: $179.99 / ~831zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4SIERPNIAD

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 –$179.99 / ~831zł

Czytaj Więcej

Mini zgrzewarka punktowa 5000W za $55.24 / ~256zł

5000W Mini Spot Welder High Power Handheld Spot Welding Machine for 18650 Battery Welding Tools for 0.1/0.15/0.2/0.25mm Nickel Strip 0-800A Current Adjustable – 220V EU Plug 

Cena z wysyłką Priority Line: $55.24 / ~256zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4SIERPNIAI

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $55.24 / ~256zł
08.04.2022 – $63.15 / ~269zł
07.03.2022 – $42.99 / ~196zł
02.03...

Czytaj Więcej

Latarka Astrolux EC06 z EU za $59.63 / ~279zł


Astrolux EC06 6*XHP50.2 16000lm High Lumen Strong 21700 Flashlight Anduril 2 UI 566m Long Range Powerful LED Torch – XHP50.2 6500K 

Cena z wysyłką z EU: $59.63 / ~279zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd9969d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

28.07.2022 – $59.63 / ~279zł
05.07.2022 – $73.53 / ~332zł
20.06.2022 –  $69.63 / ~310zł
10.05.2022 –$75.69 / ~336zł

Czytaj Więcej

Odkurzacz na mokro JIMMY HW8 Pro z EU za $168.00 / ~776zł

JIMMY HW8 Pro Cordless Wet Dry Smart Vacuum Cleaner Washer Instantly Dry One-Touch Self-Cleaning 15000Pa Brushless Digital Motor 3000mAh Replaceable Battery 35Mins Run Time Detachable Water Tank LED Display

Cena z wysyłką z EU: $168.00 / ~776zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGhw8pro728

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $168.00 / ~776zł
19.07.2022 – $165.00 / ~781zł
16.06...

Czytaj Więcej

Latarka lampka Naturehike BLACKDOG za $22.18 / ~103zł

Naturehike BLACKDOG Multifunctional Camping Light Three Modes 2400mA IPX4 Waterproof Type-c Rechargeable Magnetic Suction Camping Lantern Flashlight Spotlight Work Lights For Outdoor Camping Tent LightNaturehike BLACKDOG Multifunctional Camping Light Three Modes 2400mA IPX4 Waterproof Type-c Rechargeable Magnetic Suction Camping Lantern Flashlight Spotlight Work Lights For Outdoor Camping Tent Light – Silver

Cena z wysyłką Priority Line: $22.18 / ~103zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGfef5e8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 –$22.18 / ~103zł

Czytaj Więcej