Archiwum z dnia 8 sierpnia 2022

Rower elektryczny Bezior M26 z EU za $839.99 / ~3889zł


[EU DIRECT] Bezior M26 10Ah 48V 500W Folding Moped Electric Bicycle 26inch 30Km/h Top Speed 80km Mileage Range Max Load 150kg – Black 

Cena z wysyłką z EU: $839.99 / ~3889zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBEZM26

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $839.99 / ~3889zł
12.06.2021 – $1069.99 / ~3928zł

Czytaj Więcej

Listwa zasilająca LDNIO SE4432 2500W z EU za $18.62 / ~86zł

LDNIO SE4432 2500W 4 Outlets Power Strip Socket 4-Port USB Charger 2M Power Cord Long EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $18.62 / ~86zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG91f649

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $18.62 / ~86zł

Czytaj Więcej

Odkurzacz Xiaomi Mijia Lite MJWXCQ03DY z EU za $74.99 / ~347zł

Xiaomi Mijia Lite MJWXCQ03DY Cordless Stick Handheld Vacuum Cleaner 17000Pa 2 Gear Suction Mode 220W Lightweight for Home Hard Floor Carpet Car Pet

Cena z wysyłką z EU: $74.99 / ~347zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGxiaomiVAC
BGxiaomi30p

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $74.99 / ~347zł
19.07.2022 – $69.99 / ~331zł
22.06.2022 – $65.99 / ~291zł
16...

Czytaj Więcej

Xiaomi RedmiBook Pro 14 2022 Laptop za $869.99 / ~4027zł

[Ryzen Version]Xiaomi RedmiBook Pro 14 2022 Laptop 14.0 inch 2.5K High Resolution 16:10 Ratio 100%sRGB 120Hz Screen AMD R5-6600H AMD Radeon 660M 16GB LPDDR5 RAM 6400MHz 512GB PCIe4.0 SSD WiFi6 Backlit Windows11 Notebook

Cena z wysyłką: $869.99 / ~4027zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGf60e58

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $869.99 / ~4027zł
14.06...

Czytaj Więcej

Odkurzacz Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T z EU za $239.99 / ~1111zł

 Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T Robot Vacuum Cleaner Sweeping Mopping 3000Pa S-crossTM 3D Obstacle Avoidance VSLAM Visual Navigation with Front Facing ToF Camera APP Control

Cena z wysyłką z EU: $239.99 / ~1111zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGxiaomi1Ta
BGxiaomi1Ts
BGPL27LIPCA2
BGxiaomi1T

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.08.2022 – $239.99 / ~1111zł
26.07.2022 – $249.99 / ~1153zł
22.06...

Czytaj Więcej

Odkurzacz JIMMY JV63 z EU za $134.99 / ~623zł

JIMMY JV63 Handheld Cordless Portable Vacuum Cleaner 130AW 20000Pa Suction Anti-winding Hair 60 Minutes Run Time Carpet Dust Collector

Cena z wysyłką z EU: $134.99 / ~623zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGJIMMY63a
BGJIMMY63

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

04.08.2022 – $134.99 / ~623zł
15.07.2022 – $135.00 / ~648zł
11.07.2022 – $139.99 / ~659zł
22.06...

Czytaj Więcej

Ulefone Power Armor 14 Pro 6/128GB za $214.81 / ~994zł

Ulefone Power Armor 14 Pro Global Version Helio G85 6GB RAM 128GB ROM 6.52 inch 60Hz Refresh Rate 10000mAh IP68 IP69K Android 12.0 Rugged 4G Phone – Black EU Version 

Cena z wysyłką: $214.81 / ~994zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8SIERPNIA5

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $214.81 / ~994zł
20.06.2022 – $219.81 / ~979zł

Czytaj Więcej

Smartfon Ulefone Power Armor 13 8/256GB za $324.41 / ~1502zł


Ulefone Power Armor 13 13200mAh Battery 8GB 256GB 6.81 inch 48MP Quad Camera NFC Wireless Charge Helio G95 IP68 IP69K Waterproof 4G Rugged Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką: $324.41 / ~1502zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8SIERPNIA7

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $324.41 / ~1502zł
13.07.2022 – $288.41 / ~1385zł
20.06.2022 – $323.41 / ~1441zł
22.04.2022 –  $301...

Czytaj Więcej

2x Auto RC z EU za $16.68 / ~77zł

2PCS 1/32 2.4Ghz Racing Multilayer in Parallel Operate USB Charging Edition Formula RC Car Indoor Outdoor RC Vehicle Model XMAS Christmas Gifts Girls Boys Friend – Blue

Cena z wysyłką z EU: $16.68 / ~77zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG0a1fff

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $16.68 / ~77zł

Czytaj Więcej

Ulefone Power Armor 14 10000mAh 4/64GB za $188.08 / ~871zł

Ulefone Power Armor 14 10000mAh 6.52 inch 4GB 64GB 20MP Triple Camera NFC Wireless Charge MTK Helio G35 IP68 IP69K Waterproof Rugged 4G Smartphone – Black EU Version

Cena z wysyłką: $188.08 / ~871zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8SIERPNIA6

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $188.08 / ~871zł
07.03.2022 – $174.08 / ~794zł

Czytaj Więcej

Latarka Astrolux EA01S z EU za $53.36 / ~247zł

Astrolux EA01S 4*XHP50.2/SST40 11000LM 500M USB-C Rechargeable Anduril UI EDC Flashlight High Lumen Powerful Mini LED Torch 26650/21700/18650/26350 – Black XHP50.2 6500K

Cena z wysyłką z EU: $53.36 / ~247zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8SIERPNIA9

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $53.36 / ~247zł
13.07.2022 – $50.37 / ~242zł
10.05.2022 – $48...

Czytaj Więcej

Grawer laserowy ATOMSTACK P7 M40 z EU za $229.99 / ~1064zł

New ATOMSTACK P7 M40 Portable Laser Engraving Machine Wood Cutting Design Desktop DIY Laser Engraver New Eye Protection Design Upgrated Ultra-Fine Laser Focal Area – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $229.99 / ~1064zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8SIERPNIAC

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $229.99 / ~1064zł

Czytaj Więcej

Drukarka 3D Anycubic Photon Mono 4K SLA + Gratis z EU za $193.00 / ~893zł


Anycubic Photon Mono 4K SLA LCD UV Resin 3D Printer UV Resin 3D Printers 6.23″ 4K Monochrome Screen Fast Printing – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $193.00 / ~893zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPL1LIPCA4

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

01.07.2022 – $193.00 / ~865zł
01.07.2022 – $203.00 / ~910zł

Czytaj Więcej

Stacja zasilania BlitzWolf BW-PG4 320Wh 100000mAh z EU za $255.99 / ~1177zł

BlitzWolf BW-PG4 320Wh 100000mAh Power Station Power Generator With 220V 300W AC Power Sockets / 60W USB-C PD3.0 / 18W USB-A QC3.0 / 120W DC Output / 12V Car Adapter Output – Black

Cena z wysyłką z EU: $255.99 / ~1177zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7fa130
BGBWPG4NEW

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

19.07.2022 – $255.99 / ~1211zł
18.07.2022 – $279...

Czytaj Więcej

Powerbank Teclast T100H Pro 10000mAh 18W z EU za $20.35 / ~94zł

Teclast T100H Pro 10000mAh 18W USB PD QC3.0 Power Bank LED Digital Display for iPhone 13 Pro Max for Samsung Galaxy Note S22 Ultra Huawei Mate40 OnePlus 9 Pro

Cena z wysyłką z EU: $20.35 / ~94zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG92c3de

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.08.2022 – $20.35 / ~94zł

Czytaj Więcej