Archiwum z dnia 23 listopada 2022

Drukarka 3D Anycubic Photon M3 Plus z EU za $440.07 / ~2009zł

Anycubic Photon M3 Plus LCD SLA 3D Printer 6K Resolution Fast Printing 245x197x122mm Printing Size Anycubic Cloud One Touch Printing Smart Resin Filling – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $440.07 / ~2009zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

$440.07 / ~2009zł

23.11.2022 – $440.07 / ~2009zł
28.10.2022 – $600...

Czytaj Więcej

Topshak TS-CUT40 40A Plasma Cutter z EU za $89.99 / ~411zł

Topshak TS-CUT40 40A Plasma Cutter 110V/220V Dual Voltage AC DC IGBT Cutting Welding Machine Welder with LCD Display – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $89.99 / ~411zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG51f9d7

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $89.99 / ~411zł

Czytaj Więcej

Spawarka Topshak TS-EM3 z EU za $50.42 / ~230zł

Topshak TS-EM3 220V 160A Inverter Welding Machine TIG/MMA Dual Welding Mode Hot Start & Arc Force IGBT Inverter System Smart Cooling Fan Attached Goggles Welding Machine

Cena z wysyłką z EU: $50.42 / ~230zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd209f3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $50.42 / ~230zł
24.10.2022 – $69.99 / ~340zł
21.06.2022 – $59...

Czytaj Więcej

Lampka LED z tylnym podświetleniem RGB BlitzWolf BW-SLT2 z EU za $25.67 / ~117zł


BlitzWolf BW-SLT2 RGB Computer Monitor Light Bar with Dual Light Source, Vivid RGB Effect, Asymmetrical Optical, 3 Color Temperature, Stepless Dimming and Adjustable Bracket – Black

Cena z wysyłką z EU: $25.67 / ~117zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd73168

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

16.02.2022 – $32.99 / ~131zł
20.12.2021 – $32.99 / ~136zł
31.08...

Czytaj Więcej

Grawer laserowy ATOMSTACK A5 PRO+ z EU za $269.99 / ~1232zł

New ATOMSTACK A5 PRO+ Upgraded Laser Engraving Machine Cutter Wood Cutting Design Desktop DIY Laser Engraver New Eye Protection Design Ultra-Fine Laser Focal Area 

Cena z wysyłką z EU: $269.99 / ~1232zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGe37ddc

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $269.99 / ~1232zł
13.10.2022 – $284.39 / ~1420zł
13.09.2022 – $269...

Czytaj Więcej

Szczoteczka soniczna Oclean X za $29.13 / ~133zł

Global Version Oclean X Sonic Electric Toothbrush LCD Touch Screen IPX7 Waterproof 30 days Battery Life App Control Tooth Brush

Cena z wysyłką: $29.13 / ~133zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: AE358D7611F1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022  – $29.13 / ~133zł
03.11.2022 – $31.15 / ~149zł
21.10.2022 – $33.79 / ~165zł

Czytaj Więcej

Grawer laserowy ATOMSTACK A5 M50 PRO z EU za $299.99 / ~1369zł

GEEKCREIT x ATOMSTACK A5 M50 PRO Laser Engraver APP Control Dual-Laser Engraving Cutting Machine Support Offline Engraving DIY Laser Marking for Acrylic 304 Mirror Stainless Steel Metal Wood

Cena z wysyłką z EU: $299.99 / ~1369zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG6e647f

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $299.99 / ~1369zł
10.11.2022 – $304...

Czytaj Więcej

Monitor XIAOMI 23.8-inch z EU za $99.99 / ~456zł

XIAOMI 23.8-inch Computer Gaming Monitor Full HD Screen Display with BOE ADS-IPS Hard Screen

Cena z wysyłką z EU: $99.99 / ~456zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG1aea74

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 –  $99.99 / ~456zł
23.11.2022 – $125.25 / ~576zł

Czytaj Więcej

Ładowarka BlitzWolf BW-S25 75W z EU za $29.99 / ~137zł

BlitzWolf BW-S25 75W 6 Ports Desktop Charging Station Charger PPS PD3.0 QC3.0 SCP Fast Charging For iPhone 14 14 Plus 14 Pro Max For Samsung Galaxy Z Fold 4 S22 Ultra MacBook Air For iPad Pro 2021 – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $29.99 / ~137zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBWS25FR
BG8958cd
BG3c261e
BGHIFG076 ($34.99)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11...

Czytaj Więcej

Rower elektryczny LAOTIE FX150 12.8Ah 48V 1500W z EU za $1205.19 / ~5502zł

[EU Direct] LAOTIE FX150 12.8Ah 48V 1500W 26in Folding Moped Bicycle 45km/h Top Speed 100KM Mileage Range Electric Bike Max Load 200kg – Black Red 

Cena z wysyłką z EU: $1205.19 / ~5502zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGfe870f

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $1205.19 / ~5502zł
11.11.2022 – $1259.00 / ~5969zł
07.11.2022 – $1299.00 / ~6137zł
06...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE Phantom ES40 Pro 72V 43.2Ah z EU za $2399.99 / ~10956zł

LAOTIE Phantom ES40 Pro 72V 43.2Ah 21700 Battery 8000W Dual Motor Foldable Electric Scooter 150km Mileage 200kg Max Load EU Plug 

Cena z wysyłką z EU: $2399.99 / ~10956zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG15a3ae
BG0844e8
BG849ab9
BGe1da12
BG021117
BG6cda0d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.20222 – $2399.99 / ~10956zł
07.11.2022 – $2399.99 / ~11331zł
04.11...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES10P 2000W z EU za $899.99 / ~4108zł

LAOTIE ES10P 2000W Dual Motor 28.8Ah 21700 Battery 52V 10 Inches Folding Electric Scooter with Seat 70km/h Top Speed 100km Mileage Max Load 120kg - 1 LAOTIE ES10P 2000W Dual Motor 28.8Ah 21700 Battery 52V 10 Inches Folding Electric Scooter with Seat 70km/h Top Speed 100km Mileage Max Load 120kg – 1

Cena z wysyłką z EU: $899.99 / ~4108zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: ISSAMES10P
BGa1e157
BGf23621
BGCudali711
BGd8ed2b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

24.10.2022 – $899.99 / ~4373zł
02.08.2022 – $922...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES18 Lite 52V 28.8Ah z EU za $999.99 / ~4565zł

LAOTIE ES18 Lite 52V 28.8Ah 21700 Battery 2400W Dual Motor Foldable Electric Scooter 65Km/h Top Speed 100km Mileage 200kg Bearing EU Plug – Off Road Tire

Cena z wysyłką z EU: $999.99 / ~4565zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc95c3e
LTES18L2022
BG759900
BG3527ad
BGPO7JULY15
LT18L2022
ES18L2022CN

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

24.10.2022 – $999.99 / ~4858zł
30.06.2022 – $1022.87 / ~4571zł
28...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE T30 Roadster z Polski za $1274.99 / ~5820zł

LAOTIE T30 Roadster 52V 33.6Ah 21700 Battery 3200W Dual Motor Foldable Electric Scooter 70Km/h Top Speed 120km Mileage 200kg Bearing EU Plug – Off Road Tire 

Cena z wysyłką z Polski: $1274.99 / ~5820zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG898eb8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $1274.99 / ~5820zł
15.07.2022 – $1279.99 / ~6140zł
06.07.2022 – $1279...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE L6 Pro z EU za $824.99 / ~3766zł

LAOTIE L6 Pro 48V 24Ah 21700 Battery 2x800W Dual Motor 50km/h Max Speed Electric Scooter 10 Inch 100km Mileage Triple Brake System Max Load 200kg EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $824.99 / ~3766zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGe5a7be

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2022 – $824.99 / ~3766zł