Aliexpress czym jest i jak założyć konto ?

Czym tak w ogóle jest Aliexpress.com (Aliexpress.pl) ?

Odwiedź także naszą stronę główną i przeglądaj najciekawsze promocje na chińskich sklepach online!

Aliexpress w skórcie Ali lub Alie jest to serwis aukcyjny należący do Alibaba group. Serwis powstały w 2010 cieszy się ogromną popularnością gdzie miesięczna liczba wizyt na stronie wynosi 698.60 milionów ! i cały czas rośnie. Serwis najbardziej cieszy się popularnością w Rosji skąd jest prawie 30% ruch. Polska znajduję się na 5 miejscu z wynikiem 3.15% co daje 22 000 000 wejść miesięcznie !

Jak założyć konto na Aliexpress?

 

Wchodzimy na www.aliexpress.pl – musimy zarejestrować konto. (patrz obrazek poniżej)
Kliknij na obrazek żeby powiększyć.

 

Co kliknąć przy rejestracji na aliexpress

 

 

Najeżdżamy na miejsce w prawym górnym rogu (Sign in | Join my | My Aliexpress )
Klikamy jeden z dwóch przycisków – mamy do wyboru „Join” lub większy pomarańczowy przycisk „Join Free”.
Następnie zostaniemy poproszeni o uzupełnienia formularza rejestracyjnego, który wygląda tak (patrz obrazek poniżej)

 

pola rejestracji

 

 

I znowu Aliexpress serwuje nam dwie opcje wyboru tym razem możemy wybrać rejestrację konta poprzez konto Facebook lub poprzez logowanie się przez e-mail, który posłuży nam jako login.
Gdy wybierzemy opcję „Sign up using facebook” (zarejestruj się poprzez Facebook) wyświetli nam się okienko gdzie musimy kliknąć „Kontynuuj jako [twoje imię]” następnie zostaniemy przeniesieni ponownie na Aliexpress gdzie musimy wpisać jeszcze hasło do logowania na Ali i to by było na tyle.

Druga opcja jest równie prosta co pierwsza, w kolejności takiej jak na screenie powyżej musimy wpisać adres e-mail, który posłuży jako login i na który będziemy otrzymywać powiadomienia o wysyłce i informacje związane z kontem. Następnie wpisujemy w polu po lewej Imię (first name), a po lewej Nazwisko (Last name).

Poniżej wystarczy wpisać hasło, które musi składać się z minimum 6 znaków (tylko z liczb i cyfr), może mieć maksymalnie 20 znaków.

Kolejnym krokiem będzie przepisanie 4 znakowego kodu z obrazka na screenie kodem będzie gx7b, który musimy wpisać w polu nad obrazkiem, zaakceptuj jeszcze regulamin Aliexpress (przeważnie jest już automatycznie zaznaczony) i klikamy „Create  Your Account„.

Został nam jeszcze ostatni krok do zakończenia rejestracji.

Przechodzimy do naszej skrzynki pocztowej na którą utworzyliśmy nasze konto na alie, znajdziemy tam e-mail który wygląda tak:

 

 

Potwierdzenie na mailu

 

 

Wystarczy kliknąć żółty przycisk i gotowe, możemy się zalogować na nasze konto.
Aby się zalogować musimy kliknąć przycisk „Sign In” na stronie głównej Alie i wprowadzić adres e-mail, a także hasło i jesteśmy zalogowani.
Następny artykuł będzie poświęcony naszemu pierwszemu zamówieniu na ALI!

Nie zapomnij ocenić artykułu:

Dodaj komentarz

avatar
1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o