Archiwum z dnia 9 września 2021

Masażer YUNMAI Electric Fascia Massager Pro Basic z EU za $79.99 / ~307zł


YUNMAI Electric Fascia Massager Pro Basic 3200Rpm 3 Gears Muscle Soothing Pain Relief Device W/ 4 Heads From

Cena z wysyłką z EU: $79.99 / ~307zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

12.09.2021 – $79.99 / ~307zł
09.09.2021 – $69.99 / ~267zł
25.08.2021 – $89.99 / ~351zł
03.08.2021 – $89.99 / ~345zł
08.07.2021 – $72.99 / ~380zł
02.07.2021 – $89.99 / ~343zł
14.05.2021 – $98...

Czytaj Więcej

Xiaomi Power Bank 3 30000mAh 18W z EU za $29.99 / ~115zł

Original Xiaomi Power Bank 3 30000mAh 18W QC3.0 PD3.0 Two-way Fast Charging USB-C USB-A Charger For Smart Phone Tablet For iPhone 11 SE 2020 Xiaomi Note 9s Huawei P40

Cena z wysyłką z EU : $29.99 / ~115zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG0843eb

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $29.99 / ~115zł

Czytaj Więcej

Obrotowa głowica słuchawka prysznicowa za $10.55 / ~40zł

360 obrócona głowica prysznicowa z deszczownicą oszczędne zużycie wody i wysokie ciśnienie głowica natryskowa łazienka ręczny prysznic z hydromasażem pod ciśnieniem360 Rotated Rainfall Shower Head High Pressure Water Saving Spray Shower Head Bathroom Hand-held Pressurized Massage Shower Head

Cena z wysyłką: $10.55 / ~40zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $10.55 / ~40zł

Czytaj Więcej

Robot sprzątający Viomi S9 UV z EU za $589.99 / ~2254zł

Viomi S9 UV Sterilization Robot Vacuum Cleaner Automatic Dust Collection Sweeping Vacuuming and Mopping 2700Pa Powerful Suction LDS Laser Navigation Mijia APP Control Alexa Google Home – Black EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $589.99 / ~2254zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZVMS9U

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $589.99 / ~2254zł
11.08.2021 – $599.99 / ~2333zł
14.07.2021 – $589...

Czytaj Więcej

Osuszacz powietrza Deerma DEM-DT35C z EU za $175.99 / ~672zł

Deerma DEM-DT35C Dehumidifier 20L/day Dehumidification Capacity Top Screen Smart Remote Control Clothes Dryer Negative Ion Purification 4.5L Water Tank Capacity 3+3 Evaporative Condensers

Cena z wysyłką z EU: $175.99 / ~672zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDC0914
BG3cedbb

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $175.99 / ~672zł
01.09.2021 – $189.99 / ~728zł
28.07.2021 –  $237...

Czytaj Więcej

ZOHD Drift 877mm Wingspan FPV Glider za $72.99 / ~279zł

ZOHD Drift 877mm Wingspan FPV Glider AIO EPP RC Airplane KIT/PNP/FPV Version

Cena z wysyłką Priority Line: $72.99 / ~279zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG8e4455

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $72.99 / ~279zł

Czytaj Więcej

Parownica do ubrań Deerma HS006 800W z EU za $26.99 / ~106zł

Deerma HS006 800W Handheld Garment Steamer Mini Travel Portable Clothes Steam Iron Fast Heat Up Wrinkle Remover(Xiaomi ecological chain)

Cena z wysyłką z EU: $26.99 / ~106zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDC0920

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $26.99 / ~106zł
01.09.2021 – $28.99 / ~106zł
31.05.2021 – $28.99 / ~106zł
12.04.2021 – $32.99 / ~125zł
03.11.2020 – $36...

Czytaj Więcej

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mijia Air Purifier 3H z EU za $109.99 / ~420zł

 [EU Plug]Xiaomi Mijia Air Purifier 3H OLED Touch Display Mi Home APP Control High Air Volume Efficient Removal of PM2.5 Formaldehyde

Cena z wysyłką z EU: $109.99 / ~420zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGHU0963

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.08.2021 – $109.99 / ~420zł
02.09.2021 – $125.99 / ~483zł
18.05.2021 – $125.99 / ~469zł

Czytaj Więcej

Zestaw monitoringu Hiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P z EU za $132.99 / ~508zł

Hiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P Wireless CCTV Security System 2MP IR Outdoor Audio Record IP Camera Waterproof Wifi NVR Kit Video SurveillanceHiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P Wireless CCTV Security System 2MP IR Outdoor Audio Record IP Camera Waterproof Wifi NVR Kit Video Surveillance

Cena z wysyłką z EU: $132.99 / ~508zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG887c9c

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $132.99 / ~508zł
06.09.2021 – $134.99 / ~512zł
30.08.2021 – $142.99 / ~554zł
04.08.2021 – $145.99 / ~560zł

Czytaj Więcej

Multimetr cyfrowy ANENG AN113D za $14.99 / ~57zł

ANENG AN113D Intelligent Auto Measure True- RMS Digital Multimeter 6000 Counts Resistance Diode Continuity Tester Temperature AC/DC Voltage Current Meter Upgraded from AN8002ANENG AN113D Intelligent Auto Measure True- RMS Digital Multimeter 6000 Counts Resistance Diode Continuity Tester Temperature AC/DC Voltage Current Meter Upgraded from AN8002

Cena z wysyłką: $14.99 / ~57zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGUahmed

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.09.2021 – $14.99 / ~57zł
09.09.2020 – $15.49 / ~59zł

Czytaj Więcej

3x lampka BlitzWolf BW-LT10 za $14.99 / ~57zł

3PCS BlitzWolf BW-LT10 Smart Night Light 3000K Color Temperature 20 Lumens 120° Lighting Angle – 3pcs EU Plug

Cena z wysyłką Priority Line: $14.99 / ~57zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGSPHOME1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:
09.09.2021 – $14.99 / ~57zł
17.08.2021 – $15.99 / ~62zł

Czytaj Więcej

Monitor Xiaomi Mi Surface Display 34 cale 3440×1440 Free-Sync 144Hz z Polski za $419.99 / ~1604zł

Original XIAOMI Curved Gaming Monitor 34-Inch 21:9 Bring Fish Screen 144Hz High Refresh Rate 1500R Curvature WQHD 3440*1440 Resolution 121% sRGB Wide Color Gamut Free-Sync Technology DisplayOriginal XIAOMI Curved Gaming Monitor 34-Inch 21:9 Bring Fish Screen 144Hz High Refresh Rate 1500R
Curvature WQHD 3440*1440 Resolution 121% sRGB Wide Color Gamut Free-Sync Technology Display – Black

Cena z wysyłką z Polski: $419.99 / ~1604zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDSW759
BGPD599
BGZPEDA34

Zobacz recenzję od arhn.eu

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line / Priority Mail lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.08.2021 – $419.99 / ~1604zł
07.09...

Czytaj Więcej

Lenovo Snapdragon 662 4/64GB za $182.28 / ~696zł

Lenovo Snapdragon 662 Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 11 Inch 2000 x 1200 Android 10 OS Tablet

Cena z wysyłką Priority Line: $182.28 / ~696zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGec4bed

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.08.2021 –  $182.28 / ~696zł
10.08.2021 – $192.28 / ~748zł

Czytaj Więcej

Dron fpv DJI FPV Combo za $1163.13 / ~4443zł

DJI FPV Combo 10KM 1080P FPV 4K 60fps Camera 20mins Flight Time 140 km/h Speed FPV Racing Drone RC Quadcopter FPV Goggles V2 5.8GHz Transmitter Mode2 DJI FPV Combo 10KM 1080P FPV 4K 60fps Camera 20mins Flight Time 140 km/h Speed FPV Racing Drone RC Quadcopter FPV Goggles V2 5.8GHz Transmitter Mode2

Cena z wysyłką Priority Line: $1163.13 / ~4443zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDJI1159
BGb1452d ($1283.13)
BG66e3d2 ($1283.13)
BG7610c7 ($1199.99 – Wysyłka z Czech)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

18.08.2021 – $1163.13 / ~4529zł
16.08...

Czytaj Więcej

Dron Xiaomi FIMI X8 SE 2020 + 2x bateria z EU za $451.12 / ~1723zł

Summer Prime Sale Edition Xiaomi FIMI X8SE 2020 8KM FPV With 3-axis Gimbal 4K Camera GPS RC Drone Quadcopter RTF Two Batteries Version X8 SE

Cena z wysyłką z EU: $451.12 / ~1723zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGX8SETS1
BGd573b9
BGa5f6e4 ($469.99)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.08.2021 – $462.99 / ~1805zł