Archiwum z dnia 5 stycznia 2022

Fotel biurowy BlitzWolf BW-OC1 z Polski za $79.99 / ~328zł

BlitzWolf® BW-OC1 Office Chair Ergonomic Design with 150°Reclining Wide Seat Retractable Footrest PU Material Lumbar PillowBlitzWolf BW-OC1 Office Chair Ergonomic Design with 150°Reclining Wide Seat Retractable Footrest PU Material Lumbar Pillow

Cena z wysyłką z Polski: $79.99 / ~328zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGYCLOC15

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:
15.12.2021 – $79.99 / ~328zł
25.11.2021 – $79.99 / ~334zł
11.11.2021 – $85.99 / ~345zł
19.10.2021 – $79.99 / ~315zł
18.10.2021 – $89.99 / ~355zł
04.10...

Czytaj Więcej

Notatnik elektroniczny DIGOO DG-NB215 za $11.59 / ~47zł

DIGOO DG-NB215 15 inch LCD Writing Tablet for Kids Large Highlight Display Ultra Thin Digital Drawing Board Family Business Blackboard with Pen – White

Cena z wysyłką Priority Line: $11.59 / ~47zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGce7d56
BGf31ecb

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

30.12.2021 –  $11.59 / ~47zł
02.12.2021 – $14.62 / ~60zł
23.09.2021 – $15.62 / ~62zł
12.08.2021 – $17...

Czytaj Więcej

Irygator dentystyczny ELEGIANT z EU za $18.99 / ~77zł

ELEGIANT Electric Oral Irragator 360° Ratate 5 Personalized Modes IPX7 Waterproof USB Recharging Tooth Cleaner for Child Adult

Cena z wysyłką z EU: $18.99 / ~77zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc21ff9

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $18.99 / ~77zł

Czytaj Więcej

Składana ławeczka do ćwiczeń z EU za $59.99 / ~242zł

Adjustable Folding Sit Up Benches Abdominal Muscle Training Machine Utility Home Gym Fitness Equipment

Cena z wysyłką z EU: $59.99 / ~242zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGcf9e75

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $59.99 / ~242zł

Czytaj Więcej

Ładowarka bezprzewodowa BlitzWolf BW-FWC7 z EU za $12.99 / ~52zł

BlitzWolf® BW-FWC7 Qi Fast Wireless Charger 15W 10W 7.5W 5W for iPhone 11 Pro XS MAX XR S9 Note 9BlitzWolf BW-FWC7 Qi Fast Wireless Charger 15W 10W 7.5W 5W

Cena z wysyłką z EU: $12.99 / ~52zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc21ff9

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 –
14.12.2020 – $11.26 / ~41zł

Czytaj Więcej

Projektor Xiaomi Mi 4K UHD Laser Projector z Polski za $1499.99 / ~6052zł


Xiaomi Mi 4K UHD Laser Projector 150in 16GB eMMC 5G WiFi Dolby DTS Android TV 9.0 ALPD 3.0 1300lm Laser Smart TV Global Version

Cena z wysyłką z Polski: $1499.99 / ~6052zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Uzyskaj dodatkowe 5% rabatu z tym kuponem:
https://www.lowcychin.pl/dodatkowe-5-rabatu-na-wszystko-w-banggood-laczy-sie-z-kuponami/

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

25.12.2021 – $1499.99 / ~6121zł
23.11...

Czytaj Więcej

Monitor Xiaomi Mi Surface Display 34 cale 3440×1440 Free-Sync 144Hz z EU za $389.99 / ~1573zł

Original XIAOMI Curved Gaming Monitor 34-Inch 21:9 Bring Fish Screen 144Hz High Refresh Rate 1500R Curvature WQHD 3440*1440 Resolution 121% sRGB Wide Color Gamut Free-Sync Technology DisplayOriginal XIAOMI Curved Gaming Monitor 34-Inch 21:9 Bring Fish Screen 144Hz High Refresh Rate 1500R
Curvature WQHD 3440*1440 Resolution 121% sRGB Wide Color Gamut Free-Sync Technology Display – Black

Cena z wysyłką z EU: $389.99 / ~1573zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGa173a3
BGDSGV

Uzyskaj dodatkowe 5% rabatu z tym kuponem:
https://www.lowcychin.pl/dodatkowe-5-rabatu-na-wszystko-w-banggood-laczy-sie-z-kuponami/

Zobacz recenzję od arhn.eu

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line / Priority Mail lub European Railway Direct Mail która zwalnia...

Czytaj Więcej

MS01 Uchwyt na 2 monitory z EU za $18.99 / ~77zł

MS01 Monitor Bracket with Dual Pneumatic Arms 2 Monitors 10-27 inch Swiveling 360 ° Height Adjustable Desktop Freely Desk Screen Bracket Monitor Table Bracket

Cena z wysyłką z EU: $18.99 / ~77zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG98646b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $18.99 / ~77zł
26.11.2021 – $19.99 / ~83zł
17.11.2021 – $23.99 / ~99zł
02.11.2021 – $26.99 / ~107zł

Czytaj Więcej

Głośnik soundbar BlitzWolf BW-GS3 z EU za $24.99 / ~101zł

BlitzWolf BW-GS3 Computer Game Speaker 2.0 Channel Powerful Bass 360° Stereo Sound RGB Light USB Power & 3.5mm Audio & Microphone Plug – Black

Cena z wysyłką z EU: $24.99 / ~101zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGae6090
BG111GS3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

30.12.2021 – $24.99 / ~101zł
06.05.2021 – $32.11 / ~122zł

Czytaj Więcej

Poziomica laserowa 3D 16 linii z EU za $59.99 / ~242zł

16 Line 360 Horizontal Vertical Cross 3D Green Light Laser Level Self-Leveling Measure Super Powerful Laser Beam – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $59.99 / ~242zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $59.99 / ~242zł
25.10.2021 – $56.99 / ~225zł
16.05.2021 –  $65.99 / ~247zł

Czytaj Więcej

Drukarka 3D Creality 3D CR-6 SE z Polski za $279.99 / ~1132zł

Creality 3D CR-6 SE Leveling-free 3D Printer Kit 235*235*250mm Print Size 32-bit silent motherboard/TMC2209 Motor Drivers/Carborundum Glass Printing Platform/Photoelectric Filament Sensor Resume Print – EU Plug

Cena z wysyłką z Polski: $279.99 / ~1132zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGcPLc65

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $279.99 / ~1132zł
02.12.2021 – $289.99 / ~1189zł
10.11...

Czytaj Więcej

Listwa zasilająca BlitzWolf BW-PC3 2500W za $39.99 / ~162zł

BlitzWolf BW-PC3 2500W 8-Port Power Strip Socket USB Charger With 8 * AC Outlets /2 * USB-C PD 20W/ 2 * USB-A QC3.0 18W EU Plug Fast Charging For iPhone 13 13 Pro Max 13 Mini For OnePlus 9Pro For Xiaomi MI10 – EU Plug

Cena z wysyłką Priority Line: $39.99 / ~162zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG2ca829
BG9f21bc

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $39.99 / ~162zł
28.11.2021 – $69...

Czytaj Więcej

Składana klawiatura bluetooth za $24.99 / ~101zł

Mini Foldable Touch 3.0 bluetooth Keyboard For Samsung Dex Win/iOS/Android System 

Cena z wysyłką Priority Line: $24.99 / ~101zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG823d8e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $24.99 / ~101zł

Czytaj Więcej

Dodatkowe rabaty na wszystko w Banggood! (Łączy się z kuponami!)

Dodatkowy kupon rabatowy na wszystko w Banggood! (Łączy się z kuponami!)

Ważny przez 1 dzień po pobraniu!

5% rabatu przy zakupie za minimum $200

Kliknij na obrazek aby przejść do strony promocyjnej gdzie możesz dokonać zakupu.

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

 

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES10 2000W z Polski za $839.99 / ~3395zł

https://imgaz2.staticbg.com/thumb/large/oaupload/banggood/images/3F/F5/23dadb73-402a-4ea7-a7fd-21340122e3b1.jpg
LAOTIE ES10 2000W Dual Motor 23.4Ah 52V 10 Inches Folding Electric Scooter with Seat 70km/h Top Speed 80km Mileage Max Load 200kg

Cena z wysyłką z Polski: $839.99 / ~3395zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGbe1613

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.01.2022 – $839.99 / ~3395zł