Archiwum z dnia 16 września 2022

Hulajnoga elektryczna JOYOR Y6-S 500W z EU za $739.99 / ~3497zł

[EU DIRECT] JOYOR Y6-S 500W 48V 18Ah 10in Folding Electric Scooter with Seat 40km/h Top Speed 75KM Max Mileage City E-Scooter – Black

Cena z wysyłką z EU: $739.99 / ~3497zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGISSAMY6S

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

15.07.2022 – $729.99 / ~3497zł
25.06.2022 – $729.99 / ~3240zł
30.05.2022 – $749.99 / ~3188zł
11.05.2022 – $749.99 / ~3333zł
23.03.2022 – $719...

Czytaj Więcej

Dron Eachine Wizard X220 V2 z EU za $175.99 / ~832zł

Eachine Wizard X220 V2 5 Inch 4S FPV Racing Drone PNP FOXEER Arrow Micro Pro Cam F405 DJI DUAL BEC V1 Flight Controller 30A Blheli_S Brushless ESC 2207 2550KV Motor 

Cena z wysyłką z EU: $175.99 / ~832zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG2e413e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.09.2022 –

Czytaj Więcej

Powerbank Teclast A40 Pro 20W PD 22.5W z EU za $42.99 / ~203zł

Teclast A40 Pro 20W PD 22.5W SCP QC3.0 40000mAh Power Bank LED Digital Display Dual Input & Four Outputs

Cena z wysyłką z EU: $42.99 / ~203zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGdc307f

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.09.2022 – $42.99 / ~203zł
22.06.2022 – $37.99 / ~168zł
13.06.2022 – $40.99 / ~180zł
17.05.2022 – $42.99 / ~192zł
12.05.2022 –$48.99 / ~218zł

Czytaj Więcej

Zestaw monitoringu Hiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P z EU za $119.99 / ~555zł

Hiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P Wireless CCTV Security System 2MP IR Outdoor Audio Record IP Camera Waterproof Wifi NVR Kit Video SurveillanceHiseeu WNKIT-4HB312 8CH 1080P Wireless CCTV Security System 2MP IR Outdoor Audio Record IP Camera Waterproof Wifi NVR Kit Video Surveillance

Cena z wysyłką z EU: $119.99 / ~555zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGAWRZESNIA4
BG5563f3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

13.09.2022 – $119.99 / ~555zł
07.09.2022 – $114.99 / ~551zł
17.08.2022 – $119.99 / ~550zł
01.08...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna BOYUEDA 28.6AH 60V 5400W z EU za $1299.99 / ~6143zł

BOYUEDA 26AH 60V 5400W Dual Motor Folding Electric Scooter 11inch 85km/h Top Speed 110-130km Mileage Range Max Load 400kg BOYUEDA 28.6AH 60V 5400W Dual Motor Folding Electric Scooter 11inch 85km/h Top Speed 110-130km Mileage Range Max Load 400kg

Cena z wysyłką z EU: $1299.99 / ~6143zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: ISSAMBYD ($1299.99)
BG13f411 ($1299.99)
BG7f1f36

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

10.05.2022 – $1299.99 / ~5777zł
15.03.2022 – $1249.99 / ~5403zł
03.03.2022 – $1299.99 / ~5559zł
18.02.2022 – $1369...

Czytaj Więcej

Lampka na monitor BlitzWolf BW-CML2 Pro RGB za $29.99 / ~142zł

BlitzWolf BW-CML2 Pro RGB Gaming Monitor Light Bar Touch / Wireless Remote Dual Control Dual Light Source 400-1000Lux Adjustable Cool/Mix/Warm Light Color Temperature Eye Protection Anti-Glare USB e-Reading Light for Home Office PC Computer 

Cena z wysyłką: $29.99 / ~142zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG54f28f
BG3a175c

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

14.09...

Czytaj Więcej

Ławeczka do ćwiczeń XMUND XD-WB1 Sit Up Benches z EU za $45.99 / ~217zł

XMUND XD-WB1 Sit Up Benches Multifunction Adjustable Dumbbell Stool Abdominal Training Board Weight Bench Set Home Gym Fitness Equipment

Cena z wysyłką z Polski: $45.99 / ~217zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDwrzesnia1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

16.09.2022 – $45.99 / ~217zł
25.08.2022 – $49.99 / ~238zł
18.05.2022 – $39.99 / ~177zł
25.04.2022 – $49...

Czytaj Więcej

Głośniki Edifier R1080BT 24W z EU za $49.99 / ~230zł

Edifier R1080BT 24W Active 2.0 bluetooth Bookshelf Speaker Set Build-in DSP bluetooth Bass Speaker – EU Plug 

Cena z wysyłką z EU: $49.99 / ~230zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDwrzesnia0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.08.2022 – $49.99 / ~230zł
26.07.2022 – $57.99 / ~267zł
27.05.2022 – $59.99 / ~257zł

Czytaj Więcej

Tracker GPS TKSTAR TK905 z EU za $45.40 / ~215zł

TKSTAR TK905 GPS Tracker 5000mAh 90 Days Standby 2G Vehicle Tracker GPS Locator Waterproof Magnet Voice Monitor

Cena z wysyłką z EU: $45.40 / ~215zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG66c458

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

16.09.2022 – $45.40 / ~215zł
17.02.2022 – $39.99 / ~159zł
08.11.2021 – $39.99 / ~159zł
01.11.2021 – $40.52 / ~162zł
07.07.2021 –   $45...

Czytaj Więcej

4 Pojemniki do szafy KING DO WAY z Polski za $11.99 / ~56zł

KING DO WAY 4 Pcs Clothes Storage Bags Ziped Underbed Wardrobe Closet Boxes Closet Organizer Home Outdoor Travel – Black

Cena z wysyłką z Polski: $11.99 / ~56zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDwrzesnia

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

16.09.2022 – $11.99 / ~56zł
20.05.2022 – $13.99 / ~62zł
13.04.2022 – $16.99 / ~73zł
15.11.2021 – $7.99 / ~32zł
11.10...

Czytaj Więcej

Powerbank Teclast A60 Pro 22.5W 57000mAh z EU za $54.99 / ~254zł

Teclast A60 Pro 22.5W 57000mAh Power Bank PD QC3.0 SCP FCP AFC Fast Charging 2 Input & 4 Output LED Display External Power Supply for iPhone 12 Pro Max for Samsung Galaxy Note S20 Ultra Huawei Mate 40 OnePlus 8 Pro – Black

Cena z wysyłką z EU: $54.99 / ~254zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGA60ProT

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

06.07.2022 – $54.99 / ~254zł
2...

Czytaj Więcej

Lampka na komary BlitzWolf BW-MK-011 UV za $26.88 / ~123zł

BlitzWolf BW-MK-011 UV Mosquito Killer Lamp 5W TYPE-C USB Rechargeable 2000mAh Capacity Electric Shock Airflow Suction

Cena z wysyłką: $26.88 / ~123zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4690a9

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

02.08.2022 – $26.88 / ~123zł
25.07.2022 – $27.99 / ~130zł

Czytaj Więcej

4x Pojemnik na ubrania pościel KING DO WAY z Polski za $14.98 / ~71zł

KING DO WAY 4Pcs Non-woven Fabric Clothes Storage Bag Foldable High Capacity Quilt Storage Bag Portable Storage Container – Dark Grey

Cena z wysyłką z Polski: $14.98 / ~71zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDwrzesnia3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

16.09.2022 – $14.98 / ~71zł