Archiwum z dnia 15 sierpnia 2022

Auto RC Wltoys 104001 RTR z EU za $121.57 / ~552zł


Wltoys 104001 RTR Two/Three Upgraded 2600mAh RC Car 1/10 2.4G 4WD 45km/h Metal Chassis Vehicles Models Toys – Two Batteries

Cena z wysyłką z EU: $121.57 / ~552zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGff4688

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

21.07.2022 – $121.57 / ~569zł
12.04.2022 – $131.57 / ~564zł
09.12.2021 – $137.69 / ~561zł

Czytaj Więcej

Projektor FENGMI R1 Nano z EU za $685.99 / ~3119zł

FENGMI R1 Nano UST Projector Portable Iaser Projector 4K 1200 ANSI Lumens 120-Inch Screen HDR10 2000:1 Contrast Ratio Human Body Sensor Wireless Projection

Cena z wysyłką z EU: $685.99 / ~3119zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCG5859

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $685.99 / ~3119zł
12.08.2022 – $689.99 / ~3138zł

Czytaj Więcej

Rower elektryczny Bezior XF900 12.5Ah 48V 750W z EU za $1349.99 / ~6139zł

[EU DIRECT] Bezior XF900 12.5Ah 48V 750W Electric Bicycle 26inch 45Km/h Top Speed 35-45km Mileage Range Max Load 120kg – Black

Cena z wysyłką z EU: $1349.99 / ~6139zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $1349.99 / ~6139zł
24.05.2022 – $1569.99 / ~6788zł

Czytaj Więcej

OnePlus 10 Pro 8/256GB za $771.35 / ~3508zł

OnePlus 10 Pro OnePlus 10 Pro 5G Global Rom 128GB 256GB Snapdragon 8 Gen 1 6.7 inch 120Hz AMOLED LTPO Display 50MP Camera 50W Wireless 80W Fast Charging Smartphone – Green 8GB 256GB

Cena z wysyłką: $771.35 / ~3508zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $771.35 / ~3508zł
23.06.2022 – $843.08 / ~3750zł
18.05...

Czytaj Więcej

OnePlus 10 Pro 12/256GB za $821.35 / ~3735zł

OnePlus 10 ProOnePlus 10 Pro 5G Global Rom 128GB 256GB Snapdragon 8 Gen 1 6.7 inch 120Hz AMOLED LTPO Display 50MP Camera 50W Wireless 80W Fast Charging Smartphone – Black 12GB 256GB

Cena z wysyłką: $821.35 / ~3735zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $821.35 / ~3735zł
23.06.2022 – $883.08 / ~3928zł
22.06...

Czytaj Więcej

Auto RC JJRC Q117 F 1/16 2.4G za $81.89 / ~373zł

JJRC Q117 F 1/16 2.4G 4WD High Speed Drift RC Car Classic Vehicle Models Full Proportional Control With Angle Head Light – Red

Cena z wysyłką: $81.89 / ~373zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG10e506

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 –$81.89 / ~373zł

Czytaj Więcej

Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić VAT?

Jaką przesyłkę wybrać przy zamawianiu z Chin lub z EU aby nie zapłacić  dodatkowych opłat jak VAT i cło?

Na Banggood lub innych sklepach należy wybrać:
Banggood Express (dostępna na Banggood)
Banggood Priority Shipping

Priority Line (zwalnia z VAT przy wysyłce z Chin jak i z EU)
Priority Mail (dostępna tylko przy wysyłce z EU)
EU Priority Shipping (dostępna tylko przy wysyłce z EU)
Standard Shipping (wysyłka z HK – kurier GLS)
European Railway Direct Mail – dostawa z Chin ciężkich przedmiotów jak np hulajnogi
Z Tymi przesyłkami widoczna cena w koszyku jest ceną końcową i nie poniesiemy więcej opłat!

W serwisie aukcyjnym Aliexpress:
VAT jest naliczany w Koszyku.

Czy na zakupy powyżej 150 Euro zostanie naliczony vat lub cło?
Jeżeli w koszyku jest informacja ’Inc...

Czytaj Więcej

DERE MBook M11 Laptop za $299.99 / ~1364zł

DERE MBook M11 Laptop 15.6 Inch Intel Celeron N5095 12GB RAM 256GB SSD FHD Screen Backlit Keyboard Fingerprint 29.6Wh Battery Full Metal Cases Notebook – Red

Cena z wysyłką z EU: $299.99 / ~1364zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDSIERPNIA1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $299.99 / ~1364zł
09.08.2022 – $299.99 / ~1383zł

Czytaj Więcej

Auto RC ZD Racing EX07 130km/h z EU za $470.99 / ~2142zł

ZD Racing EX07 1/7 4WD ELECTRIC Brushless RC Car Drift Super High Speed 130km/h Vehicle Models Full Proportional Control 

Cena z wysyłką z EU: $470.99 / ~2142zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDSIERPNIA0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $470.99 / ~2142zł
04.01.2022 –  $554.60 / ~2246zł

Czytaj Więcej

Roborock automatyczna stacja samoczyszcząca do S7 z EU za $279.99 / ~1273zł

Roborock Auto-Empty Dock for Roborock S7 Automatic Suction Station Intelligent Dust Collection Constant Suction Power 1.8L Dust Bag Support Allergy Care Works Dustbag or Cyclone – Black

Cena z wysyłką z EU: $279.99 / ~1273zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGDSIERPNIA4

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

15.08.2022 – $279.99 / ~1273zł