Archiwum z dnia 7 listopada 2022

Głowice termostatyczne AVATTO za $95.99 / ~453zł

AVATTO Tuya ZigBee termostat siłownika chłodnicy, inteligentny TRV zawór termostatyczny regulator temperatury wsparcie Alexa Google HomeAVATTO Tuya ZigBee Radiator Actuator Thermostat,Smart TRV Thermostatic Valve Temperature Controller Support Alexa Google Home

Cena z wysyłką: $95.99 / ~453zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: 11D90Sale10
Cena dotyczy 4 głowic + Bramki
Zobacz kupony Aliexpress które zadziałają na inne zestawy –
TUTAJ

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $95.99 / ~453zł

Czytaj Więcej

Dron FIMI X8SE 2022 z EU za $369.99 / ~1746zł

productFIMI X8SE 2022 Camera Drone 4K professional Quadcopter camera RC Helicopter 10KM FPV 3-axis Gimbal 4K Camera GPS RC Drone New

Cena z wysyłką z EU: $369.99 / ~1746zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG66cf0b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $369.99 / ~1746zł

Czytaj Więcej

Kamera sportowa SJCAM Sj10 Pro za $159 / ~750zł

productSJCAM Sj10 Pro Action Cameras Video 10M Body Waterproof Extreme Sports Camera 4K

Cena z wysyłką: $159 / ~750zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: HekkaSj10P

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $159 / ~750zł

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna Ninebot by Segway F40 z Polski za $416.16 / ~1964zł

EU Stock 2021 Original Ninebot by Segway F40 Smart Electric Scooter the Latest Version KickScooter 30KM/H foldable Dual Brake Skateboard With APP Inclusive of VAT
EU Stock 2021 Original Ninebot by Segway F40 Smart Electric Scooter the Latest Version KickScooter 30KM/H foldable Dual Brake Skateboard With APP Inclusive of VAT

Cena z wysyłką z Polski: $416.16 / ~1964zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: DHGATEAFF40OFF + Kupon sprzedawcy

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $416.16 / ~1964zł
16.08.2022 – $440...

Czytaj Więcej

Ninebot by Segway MAX G30 – 2 Generacji z Polski za $557.45 / ~2629zł

EU STOCK Original Ninebot by Segway MAX G30 Smart Electric Scooter foldable 65km Mileage KickScooter Dual Brake Skateboard G30P With APP Inclusive of VAT
Original Ninebot by Segway MAX G30 Smart Electric Scooter foldable 65km Max Mileage KickScooter Dual Brake Skateboard With APP

Cena z wysyłką z Polski: $557.45 / ~2629zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: DHGATEAFF40OFF + Kupon sprzedawcy

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $557.45 / ~2629zł
09.09.2022 – $587.45 / ~2746zł
07.07.2022 – $580.31 / ~2721zł
...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna LAOTIE TITAN TI40 Pro z EU za $2299.99 / ~10859zł

LAOTIE TITAN TI40 Pro 72V 43.2Ah 21700 Battery 8000W Dual Motor Foldable Electric Scooter 150km Mileage 200kg Max Load EU Plug 

Cena z wysyłką z EU: $2299.99 / ~10859zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGd9d2d9
BGf31b57
BGa44cd0
BG381add
BG11f01b

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $2299.99 / ~10859zł
04.11.2022 – $2449.99 / ~11767zł
29.09...

Czytaj Więcej

Zestaw do Whisky z Polski za $21.99 / ~103zł

Whisky Stone Set Baban Reusable Ice Cubes 8 Ice Atones 2 Whisky Glasses Stainless Steel Clips with Fleece Bag Wooden Gift Best Gift for Men

Cena z wysyłką z Polski: $21.99 / ~103zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGb76408

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

20.09.2022 – $23.99 / ~113zł
13.08.2022 – $20.99 / ~95zł
04.08.2022 – $22.99 / ~106zł
15.07.2022 – $23...

Czytaj Więcej

Siodełko do hulajnogi Laotie za $45.99 / ~217zł

Electric Scooter Saddle Seat Professional Breathable 43-60cm Adjustable High Shock Absorbing Folding Chair Cushion for LAOTIE ES18 ES18P ES19 TI30

Cena z wysyłką: $45.99 / ~217zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGa08bb9 ($49.99 – z EU)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

06.11.2022 – $45.99 / ~217zł

Czytaj Więcej

Auo RC SG PINECONE FOREST 1603 RTR z EU za $35.15 / ~166zł

SG PINECONE FOREST 1603 RTR Several Battery 1/16 2.4G 4WD 30km/h RC Car LED Light Drift On-Road Proportional Vehicles Model – Two Batteries 

Cena z wysyłką z EU: $35.15 / ~166zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG399545

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $35.15 / ~166zł
22.09.2022 – $42.30 ~206zł

Czytaj Więcej

Auto RC Wltoys 144001 1/14 2.4G z EU za $103.98 / ~491zł

Wltoys 144001 1/14 2.4G 4WD High Speed Racing RC Car Vehicle Models 60km/h Two Battery 7.4V 2600mAh – Two Battery Green

Cena z wysyłką z EU: $103.98 / ~491zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGb756f2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $103.98 / ~491zł
05.10.2022 – $103.35 / ~499zł
20.04.2022 – $103.35 / ~446zł
14.03.2022 – $101.99 / ~447zł
31.01...

Czytaj Więcej

Ekran do projektora BlitzWolf BW-VS3 z Polski za $349.99 / ~1605zł

BlitzWolf BW-VS3BlitzWolf BW-VS3 ALR Black Projector Screen 4K UHD Anti-Light Reflection 100-Inch Ultra Narrow Frame Compatible for UST Laser Projector Beamer High Brightness

Cena z wysyłką z Polski: $339.99 / ~1605zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc2f25e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $339.99 / ~1605zł
31.10.2022 – $349.99 / ~1659zł
11.08.2022 – $356...

Czytaj Więcej

Latarka Astrolux FT03 z EU za $38.12 / ~179zł

Astrolux FT03 SST40-W 2400lm 875m NarsilM v1.3 USB-C Rechargeable 2A 26650 21700 18650 LED Flashlight – Cool White

Cena z wysyłką z EU: $38.12 / ~179zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGff074f

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $38.12 / ~179zł
05.08.2022 – $32.62 / ~150zł
30.06.2022 – $31.30 / ~138zł
21.06.2022 – $31.43 / ~138zł
14.01.2022 – $36...

Czytaj Więcej

Dron Xiaomi FIMI X8 SE 2022 z EU za $420.75 / ~1988zł

FIMI X8 SE 2022 2.4GHz 10KM FPV With 3-axis Gimbal 4K Camera HDR Video GPS 35mins Flight Time RC Quadcopter RTF – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $420.75 / ~1988zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG122b38

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $420.75 / ~1988zł
27.09.2022 – $420.75 / ~2077zł
08.09.2022 – $415.75 / ~1963zł
11.07.2022 – $420.75 / ~1983zł
01...

Czytaj Więcej

Dron FIMI X8 Mini Pro z EU za $329.56 / ~1556zł


FIMI X8 Mini Pro 8KM FPV 245g With 3-axis Mechanical Gimbal 4K Camera HDR Video 30mins Flight Time Ultralight GPS Foldable RC Drone Quadcopter RTF – Pro Version

Cena z wysyłką z EU: $329.56 / ~1556zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG25c44e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

07.11.2022 – $329.56 / ~1556zł
08.09.2022 – $333.84 / ~1576zł
09.08.2022 – $325...

Czytaj Więcej

Helikopter RC Eachine E120S 2.4G 6CH 3D6G za $180.12 / ~850zł

Eachine E120S 2.4G 6CH 3D6G System Brushless Direct Drive Flybarless RC Helicopter Compatible with FUTABA S-FHSS – with 3 Batteries RTF 

Cena z wysyłką: $180.12 / ~850zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGissamE120S

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

06.11.2022 – $180.12 / ~850zł

Czytaj Więcej