Archiwum z dnia 9 listopada 2022

Robot sprzątający ILIFE V8 Plus z EU za $85.99 / ~399zł

http://img.gkbcdn.com/p/2022-06-14/ILIFE-V8-Plus-Robot-Vacuum-Cleaner-EU-Plug-503291-0._w500_p1_.jpgILIFE V8 Plus Robot Vacuum Cleaner 1000Pa Suction 2-in-1 Vacuuming and Mopping Gyroscope Navigation 2400mAh Battery 80Mins Run Time 750ml Large Dustbin 300ml Water Tank Auto Obstacle Avoidance – White

Cena z wysyłką z EU: $85.99 / ~399zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: ILIFEV8PLUS

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $85.99 / ~399zł

Czytaj Więcej

Projektor FENGMI R1 Nano z EU za $489.99 / ~2278zł

FENGMI R1 Nano UST Projector Portable Iaser Projector 4K 1200 ANSI Lumens 120-Inch Screen HDR10 2000:1 Contrast Ratio Human Body Sensor Wireless Projection

Cena z wysyłką z EU: $489.99 / ~2278zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGHIFG165
BG0ec320

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2022 – $489.99 / ~2278zł
04.11.2022 – $499.99 / ~2401zł
15.08.2022 – $685...

Czytaj Więcej

Rower elektryczny Bezior M2 12.5Ah 48V 250W z EU za $869.99 / ~4045zł

[EU DIRECT] Bezior M2 12.5Ah 48V 250W Folding Moped Electric Bicycle 26inch 25Km/h Top Speed 80km Mileage Range Max Load 120kg – Black 

Cena z wysyłką z EU: $869.99 / ~4045zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: Kod nie jest potrzebny

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $869.99 / ~4045zł
08.09.2022 – $879.99 / ~4151zł
01.09.2022 – $889.99 / ~4195zł
16.07...

Czytaj Więcej

Słuchawki AirAux AA-ER6 z EU za $25.99 / ~121zł

AirAux AA-ER6 bluetooth V5.2 Wireless Headphones 40mm Dynamic Driver Bass Effect RGB Light Headset with Detachable Mic – Black

Cena z wysyłką z EU: $25.99 / ~121zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLAAE6S

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $25.99 / ~121zł
11.08.2022 – $28.99 / ~131zł
11.07.2022 – $29.99 / ~139zł

Czytaj Więcej

Odkurzacz Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T z EU za $199.99 / ~929zł

 Xiaomi Mijia STYTJ02HZM 1T Robot Vacuum Cleaner Sweeping Mopping 3000Pa S-crossTM 3D Obstacle Avoidance VSLAM Visual Navigation with Front Facing ToF Camera APP Control

Cena z wysyłką z EU: $199.99 / ~929zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG1111PLDE

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $199.99 / ~929zł
31.10.2022 – $199.99 / ~948zł
01.08.2022 – $239...

Czytaj Więcej

Konsola z retro grami ANBERNIC RG351MP 144GB z EU za $143.99 / ~669zł

ANBERNIC RG351MP 144GB 15000 Games Retro Handheld Game Console RK3326 1.5GHz Linux System for PSP NDS PS1 N64 MD openbor Game Player Wifi Online Sparring – Black

Cena z wysyłką z EU: $143.99 / ~669zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG38176c

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $143.99 / ~669zł
21.06.2022 – $136.99 / ~604zł
01.05.2022 – $139.99 / ~620zł
...

Czytaj Więcej

Przenośna konsola do gier ANBERNIC RG351P 64GB z EU za $92.47 / ~429zł

ANBERNIC RG351P 64GB 2500 Games IPS HD Handheld Game Console Support for PSP PS1 N64 GBA GBC MD NEOGEO FC Games Player 64Bit RK3326 Linux System OCA Full Fit Screen – Black

Cena z wysyłką z EU: $92.47 / ~429zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGe72cd6

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

25.04.2022 – $88.47 / ~382zł
31.03.2022 – $87.47 / ~363zł
31.12.2021 – $86...

Czytaj Więcej

Taśma Neonowa BlitzWill BW-NL1 Neon LED Strip 3M z EU za $49.99 / ~232zł

BlitzWill BW-NL1 Neon LED Strip 3M RGBIC Lights with Music Sync DIY Design APP&Remote Control Work with Alexa, Google Assistant Neon Strip Light for Living Room Gaming Wall Decoration – EU Plug 

Cena z wysyłką z EU: $49.99 / ~232zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG39ea5e

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $49.99 / ~232zł
14.10.2022 – $54...

Czytaj Więcej

Szlifierka TOPSHAK TS-SD4 z EU za $15.99 / ~74zł

TOPSHAK TS-SD4 110V/220V 240W Electric Random Orbital Sander Rotary Sander 125mm with 20Pcs Sandpapers Circular Sander Dust Collection Box EU/US Plug 6-Speed – 220V EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $15.99 / ~74zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG47b937

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

23.09.2022 – $16.99 / ~82zł
06.09.2022 – $15.99 / ~76zł
01.09.2022 – $21...

Czytaj Więcej

BIKIGHT 3-in-1 Licznik rowerowy z lampą LED z EU za $19.99 / ~93zł

BIKIGHT 3-in-1 Bicycle Speedometer Wireless USB Rechargeable Double T6 LED Bike Light Bike Computer with Alarm Horn – Black

Cena z wysyłką z EU: $19.99 / ~93zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG4917b9

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $19.99 / ~93zł
05.11.2022 – $21.40 / ~100zł
22.09.2022 – $27.00 / ~131zł
05.08.2022 – $22.63 / ~104zł
30.06...

Czytaj Więcej

Auto RC Eachine EAT14 z EU za $79.68 / ~370zł


Eachine EAT14 RTR Several Battery 1/14 2.4G 4WD 75km/h Brushless RC Car Vehicles Metal Chassis Proportional Model Toys – Blue+Two Battery

Cena z wysyłką z EU: $79.68 / ~370zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGf00f14

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

19.10.2022 – $96.27 / ~469zł
11.10.2022 – $107.89 / ~542zł
26.08.2022 – $109.55 / ~521zł
12.07.2022 – $116...

Czytaj Więcej

Hulajnoga elektryczna HIMO L2 350W 10.4AH z EU za $299.99 / ~1394zł


[EU DIRECT] HIMO L2 350W 10.4AH 36V 10 Inch Electric Scooters 25km/h Max Speed 25Km Mileage 150Kg Max Load – Grey

Cena z wysyłką z EU: $299.99 / ~1394zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG774403

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

12.10.2021 – $299.99 / ~1394zł

Czytaj Więcej

Pistolet do masażu z EU za $14.99 / ~70zł

2500mAh Electric Percussion Massage Guns 6 Gears Low Noise Vibration Muscle Body Therapy Device with 4 Massage Heads – Black

Cena z wysyłką z EU: $14.99 / ~70zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG1111PL0
BG9f7a72

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $14.99 / ~70zł
07.11.2022 – $15.99 / ~75zł
11.05.2022 –$21.66 / ~96zł

Czytaj Więcej

3x Głowica termostatyczna Moeshouse Tuya ZigBee3.0 z EU za $110.07 / ~511zł

Moeshouse Tuya ZigBee3.0 Smart Radiator Actuator Programmable Thermostatic Radiator Valve Temperature Controller Voice Control via Alexa – Wireless Gateway+3pcs Valve Controller

Cena z wysyłką: $110.07 / ~511zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG345b48

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $110.07 / ~511zł
07.09.2022 – $86.09 / ~413zł

Czytaj Więcej

Tablet Lenovo XiaoXin Pad 2022 za $199.99 / ~929zł

Lenovo XiaoXin Pad 2022 Snapdragon 680 Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 10.6 Inch 2K Screen Android 12 Tablet PC – Grey

Cena z wysyłką: $199.99 / ~929zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGaa02f4

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2022 – $199.99 / ~929zł