Dron Xiaomi FIMI X8 SE za $499.00 / ~1889zł

Gearbest FIMI X8 SE 5KM FPV 3-axis Gimbal 4K GPS RC Drone ( Xiaomi Ecosysterm Product ) - WHITE 33mins Flight Quadcopter RTF
FIMI X8 SE 5KM FPV 3-axis Gimbal 4K GPS RC Drone ( Xiaomi Ecosysterm Product ) – WHITE 33mins Flight Quadcopter RTF

Cena z wysyłką Priority Line: $499.00 / ~1889zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma u nas na stronie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

6
Dodaj komentarz

avatar
1000
2 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
maxKaroladmin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karol
Gość
Karol

Na Banggood zdecydowanie szybsze terminy dostaw. A tytaj FIMI X8 to jakiś żart -> 18 marca wysyłka – chociaż i tak nie pewne! Bo miała być w połowie lutego, później przesunęli na 4 marca i teraz na 18 marca. Zaraz znów przedłużą na kwiecień. Zatem polecam wyłącznie zakup na Banggood. Gearbest akurat tylko w przypadku dronów Xiaomi jest lekcewarzony przez producenta i klienci jak ja czy mój wspólnik zrezygonowaliśmy już z zakupu bo to nie poważne traktowanie klienta – jako zadość uczynienie przy zakupie dwóch dronów usłyuszałem rabat 6 USD na kolejne zakupy 🙂 hahaha Odradzam.

max
Gość
max

również zastanawiam się nad wystąpieniem do paypal o zwrot kasy. Póki co zapewniali mnie, że 10 marca wyślą na pewno ale teraz widzę, że na aukcji całkiem znikła data dostaw. W jaki sposób odzyskałeś pieniądze ?

Max
Gość
Max

Zakupiłem drona 21 października ze sklepu z linka wraz z kuponem. Może ktoś również dokonał zakupu w tym sklepie i wie kiedy rusza pierwsza wysyłka ? Pierwotnie podczas zakupu był chyba 2 luty teraz widzę jest na aukcji 18. Czy to kolejna data dla obecnych zamówień w przedsprzedaży czy są jakieś opóźnienia i jest to data dla wszystkich niezależnie od daty zakupu? Z góry dziękuję za podpowiedź.

Karol
Gość
Karol

18 marca wysyłka – zatem kwiecień dostawa po odprawie. Lepiej zrezygnować i dołożyć jeśli kupiło się za ok 1740 po rabacie drona w zeszłym roku jak my – i kupić za nieco ponad 1900 zł drona na Banggood który wysyła na bieżąco i już jak sąsiad mają je w dostawie. Gearbest jest traktowany żenująco przez Xiaomi i przesuwa się od ponad miesiąca termin wysyłki pierwszych dronów bo jak się okazuje oni ich jeszcze nie mają!