Archiwum z dnia 1 listopada 2021

Xiaomi Populele 2 + Popubag z EU za $105.99 / ~423zł

Populele 2 23 Inch Carbon Fiber Ukulele 4 Strings USB APP Control Smart Ukulele with Popubag – Black

Cena z wysyłką z EU: $105.99 / ~423zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $105.99 / ~423zł
21.05.2021 – $109 / ~400zł

Czytaj Więcej

Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 za $29.79 / ~119zł

Original Xiaomi Redmi Buds 3 TWS bluetooth 5.2 Earphone QCC3040 Active Noise Cancellation Smart Wear Earbuds Low Latency Headphone With Mi – White

Cena z wysyłką Priority Line: $29.79 / ~119zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGed6f1c

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $29.79 / ~119zł
29.09.2021 – $37.99 / ~151zł

Czytaj Więcej

Śrubokręt elektryczny XIAOMI Mijia Cordless Rechargeable Screwdriver z EU za $31.98 / ~127zł


XIAOMI Mijia Cordless Rechargeable Screwdriver 3.6V 2000mAh Li-ion 5N.m Electric Screwdriver With 12Pcs S2 Screw Bits for Home DIY

Cena z wysyłką z EU: $31.98 / ~127zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG26a60f

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

29.09.2021 – $31.98 / ~127zł
28.09.2021 – $36.99 / ~145zł
29.07.2021 – $39.99 / ~154zł
01.04.2021 – $36.99 / ~146zł
19.11.2020 – $36.69 / ~145zł
05...

Czytaj Więcej

DJI FPV Goggles V2 za $589.68 / ~2352zł

DJI FPV Goggles V2 2.4GHz/5.8Ghz 1440×810 Low Latency with DVR Built-in Battery Compatible With DJI Digital Air Unit Caddx Vista Eachine Nebula VTX for FPV Racing Drone RC Airplane

Cena z wysyłką Priority Line: $589.68 / ~2352zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG5f7b25

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $589.68 / ~2352zł
15.09.2021 – $609.68 / ~2354zł
30.06.2021 – $599...

Czytaj Więcej

Słuchawki BlitzWolf BW-FYE13 za $33.99 / ~135zł

[Dual Dynamic] BlitzWolf BW-FYE13 TWS bluetooth 5.2 Earphone QCC3040 APT Low Latency HiFi Stereo CVC HD Calls IPX5 Waterproof Headphone – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $33.99 / ~135zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGFYE131

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $33.99 / ~135zł
18.10.2021 –  $35.99 / ~142zł
27.09.2021 – $33.99 / ~133zł
01.09.2021 – $35.99 / ~138zł

Czytaj Więcej

Telewizor Xiaomi Smart TV Smartv 4A 32 cale z EU + głośniki gratis za $203.97 / ~813zł

https://ae01.alicdn.com/kf/H2229827c10304958859490fbc5c64b59N/Xiaomi-Smart-TV-Smart-TV-4A-32-3239-cala-android-9-0-LED-1-5GB-8GB.jpg_Q90.jpg
Xiaomi Smart TV Smartv 4A 32 3239inchtv Android9.0 LED 1.5GB 8GB 5G WIFI BT4.2 HD Voice Control Television International Version

Cena z wysyłką: $203.97 / ~813zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: AJ71NESSLJM5

Wybierz wysyłkę z Chin (Towar będzie wysłany z magazynu z EU kurierem DHL)

 

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $203.97 / ~813zł

Czytaj Więcej

Xiaomi Pro X 14 2021 Laptop za $1799.99 / ~7182zł

Xiaomi Pro X 14 2021 Laptop 14.0 inch 2.5K 120Hz 100%sRGB 16:10 Screen Intel i7-11370H NVIDIA GeForce RTX3050 16GB RAM 4266MHz 512GB PCIe4.0 SSD 56Wh Battery WiFi6 Backlit Thunderprot4 Fingerprint Notebook

Cena z wysyłką Priority Line: $1799.99 / ~7182zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7072aa

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $1799.99 / ~7182zł

Czytaj Więcej

Zegar Led budzik głośnik za $13.88 / ~55zł

Desktop Mirror Bluetooth Speaker Alarm Clock LCD Digital Full Screen Wirelss Bluetooth Speaker Clock Portable Radio Luminous Sensor Clock – White 

Cena z wysyłką Priority Line: $13.88 / ~55zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGTYOU775

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $13.88 / ~55zł

Czytaj Więcej

Filtr do oczyszczacza Blitzwolf BW-AP1 z EU za $23.87 / ~95zł

BlitzWolf Air Purifier Filter Replacement for BlitzWolf® BW-AP1/BW-AP2 Air Purifier – for BW-AP1

Cena z wysyłką z EU: $23.87 / ~95zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGbbec2b

Oczyszczacz powietrza Blitzwolf BW-AP1 dostępny TUTAJ

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $23.87 / ~95zł
12.01.2021 – $29.54 / ~110zł

Czytaj Więcej

Auto RC Wltoys 144001 1/14 2.4G z EU za $88.39 / ~348zł

Wltoys 144001 1/14 2.4G 4WD High Speed Racing RC Car Vehicle Models 60km/h Two Battery 7.4V 2600mAh – Two Battery Green

Cena z wysyłką z EU: $88.39 / ~348zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGb9c4a3
BGMargolRC0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

14.10.2021 – $88.39 / ~348zł
21.08.2021 – $88.63 / ~347zł
18.08.2021 – $100.63 / ~392zł
06.07.2021 – $106.28 / ~403zł
04.06.2021 – $101...

Czytaj Więcej

Mini grzejnik elektryczny Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM z EU za $29.99 / ~120zł

Xiaomi Mijia ZMNFJ01YM Mini Desktop Electric Heater PTC Ceramic Heating Warm Air Blower 45° Wide Angle Double Thermal Protection

Cena z wysyłką z EU: $29.99 / ~120zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG381802

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $29.99 / ~120zł

Czytaj Więcej

Xiaomi Mi Band 6 Global za $38.46 / ~153zł

[Global Version]Xiaomi Mi Band 6 1.56 Inch 326 PPI AMOLED Retina Screen Wristband Heart Rate Blood Oxygen Monitor 130+ Watch Faces 30 Sports Modes 5ATM Waterproof BT5.0 Smart Watch – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $38.46 / ~153zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG11ANV01
BG11ANV01

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:
28.09.2021 – $36.72 / ~144zł
17.08.2021 –  $38.46 / ~149zł
06.08...

Czytaj Więcej

Wiertarko-wkrętarka Drillpro 520N.m z EU za $39.99 / ~159zł

Drillpro 520N.m Electric Cordless Brushless Impact Wrench Riveter Drill Driver Kit W/ 1pc Battery For Makita – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $39.99 / ~159zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc84e11

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 –  $39.99 / ~159zł
18.08.2021 – $45.99 / ~179zł
06.07.2021 – $46.10 / ~175zł

Czytaj Więcej

4x Pojemnik na ubrania pościel KING DO WAY z Polski za $8.99 / ~36zł

KING DO WAY 4Pcs Non-woven Fabric Clothes Storage Bag Foldable High Capacity Quilt Storage Bag Portable Storage Container – Dark Grey

Cena z wysyłką z Polski: $8.99 / ~36zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGAMON11

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $8.99 / ~36zł

Czytaj Więcej

Pistolet do masażu z EU za $29.99 / ~120zł

Electric Massager Mute Technology Professional Deep Tissue Massager To Relieve Muscle Tension – Carbon Fiber

Cena z wysyłką z EU: $29.99 / ~120zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGJMC874

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

01.11.2021 – $29.99 / ~120zł

Czytaj Więcej