Archiwum z dnia 8 listopada 2021

Puzzle 3D eksploracja kosmosu 6w1 za $16.99 / ~68zł


Six-in-one DIY 3D Puzzle Aerospace Science Children’s Education Model Toy for Child Adult Creative Gifts Home Decor 

Cena z wysyłką Priority Line: $16.99 / ~68zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGa84572

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

05.11.2021 – $16.99 / ~68zł

Czytaj Więcej

Dron – poduszkowiec Eachine E016F z EU za $13.36 / ~53zł

Eachine E016F 3-in-1 EPP Flying Air Boat Land Driving Mode Detachable One Key Return RC Quadcopter RTF – One Battery 

Cena z wysyłką z EU: $13.36 / ~53zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG90e2bd

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $13.36 / ~53zł

Czytaj Więcej

Auto RC FLYHAL 9135 Pro z Polski za $38.88 / ~152zł

FLYHAL 9135 Pro Drift RC Car 1/16 Scale High Speed 30+MPH 45km/h 4WD Professional High Road Trucks Vehicle Remote Control Toys – 02

Cena z wysyłką z Polski: $38.88 / ~152zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG2c0893

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

21.10.2021 – $38.88 / ~152zł

Czytaj Więcej

Słuchawki Xiaomi Mi Flipbuds Pro za $134.53 / ~535zł

Original Xiaomi Mi Flipbuds Pro TWS bluetooth 5.2 Earbuds Dual Active Noise Cancellation QCC5151 Low Latency Fast Charging Earphone Headset with 6 Mic – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $134.53 / ~535zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG241583

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $134.53 / ~535zł
06.07.2021 – $154.75 / ~586zł

Czytaj Więcej

Poduszka masująca plecy BlitzWolf BW-MAC1 z Polski za $42.99 / ~171zł

BlitzWolf BW-MAC1 Waist Massage Pillow Rechargeable Multifunction Heating 3 Levels 4 Deep-Kneading Shiatsu Massage Heads For Neck Shoulder Waist Abdomen Back Legs Relaxation – EU Plug

Cena z wysyłką z Polski: $42.99 / ~171zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG044567
BG94d066

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $42.99 / ~171zł
25.10.2021 – $45.99 / ~182zł
25.10.2021 – $49...

Czytaj Więcej

Dron FLYHAL F111 Mini z Polski za $15.84 / ~63zł

 


FLYHAL F111 Mini Drone for Kids Gesture Sensing Control 360° Flip LED Light Altitude Hold RC Quadcopter

Cena z wysyłką z Polski: $15.84 / ~63zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGb91e8c
BG911753
BG044b6a

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

16.10.2021 – $15.84 / ~63zł

Czytaj Więcej

Spawarka Topshak TIG-200 z EU za $89.99 / ~358zł

Topshak TIG-200 Electric Welding Machine 200A TIG 180A MMA IGBT DC Inverter Welder Tool

Cena z wysyłką z EU: $89.99 / ~358zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGc271f5

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $89.99 / ~358zł
27.10.2021 – $99.99 / ~397zł
19.09.2021 – $99.99 / ~391zł

Czytaj Więcej

Multimetr z oscyloskopem MUSTOOL MT8208 HD za $56.99 / ~226zł

MUSTOOL MT8208 HD Intelligent Graphical Digital Oscilloscope Multimeter 2 in 1 With 2.4 Inches Color Screen 1MHz
Bandwidth 2.5Msps Sampling Rate for DIY and Electronic Test Upgraded from MT8206

Cena z wysyłką Priority Line: $56.99 / ~226zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGb91db8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 –  $56.99 / ~226zł
19.10.2021 – $61.47 / ~242zł
12.04.2021 – $59...

Czytaj Więcej

Tablet Original Box CHUWI Hi10 za $180.55 / ~718zł

Original Box CHUWI Hi10 X Intel Gemini Lake N4100 6GB RAM 128GB ROM 10.1 Inch Windows 10 TabletOriginal Box CHUWI Hi10 X Intel Gemini Lake N4100 6GB RAM 128GB ROM 10.1 Inch Windows 10 Tablet

Cena z wysyłką Priority Line: $180.55 / ~718zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9ab2f0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.10.2021 – $180.55 / ~718zł
18.08.2020 – $179.99 / ~666zł

Czytaj Więcej

Tracker GPS TKSTAR TK905 za $39.99 / ~159zł

TKSTAR TK905 GPS Tracker 5000mAh 90 Days Standby 2G Vehicle Tracker GPS Locator Waterproof Magnet Voice Monitor

Cena z wysyłką Priority Line: $39.99 / ~159zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGAH176

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $39.99 / ~159zł
01.11.2021 – $40.52 / ~162zł
07.07.2021 –   $45.49 / ~173zł
01.07.2021 –$48.49 / ~185zł

Czytaj Więcej

Suszarka do butów PAMLINI PM10 za $19.99 / ~79zł

PAMLINI PM10 Portable Shoe Dryer 6 Gear Dehumidification Quick-drying Constant Temperature Timing Shoe Drying Machine for Home Office Dormitory

Cena z wysyłką Priority Line: $19.99 / ~79zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLAS

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 –  $19.99 / ~79zł
14.09.2021 – $19.99 / ~77zł
04.03.2021 – $20.12 / ~76zł

Czytaj Więcej

2x końcówka do szczoteczki Oclean SE/X/Air/Z1 za $2.99 / ~12zł


2Pcs Replacement ToothBrush Heads Compatiable for Oclean SE/X/Air/Z1 Toothbrush – White [not original]

Cena z wysyłką: $2.99 / ~12zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLNO81

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $2.99 / ~12zł
04.11.2021 – $3.11 / ~12zł
04.10.2021 – $2.99 / ~12zł
25.09.2021 -$2.99 / ~12zł
30.08.2021 –  $2.99 / ~12zł
20.04.2020 – $7.91 / ~33zł

Czytaj Więcej

Akumulatorowy Klucz udarowy Topshak TS-PW1 z EU za $39.99 / ~159zł

Topshak TS-PW1 Brushless Impact Wrench LED 15000mAh Rechargeable Woodworking Maintenance Tool W/ Battery

Cena z wysyłką z EU: $39.99 / ~159zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG5548ac

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 –  $39.99 / ~159zł
03.11.2021 – $44.99 / ~179zł
18.10.2021 – $42.99 / ~169zł
10.09.2021 –  $37.99 / ~146zł
08.09.2021 – $39.99 / ~152zł
06.09.2021 – $42...

Czytaj Więcej

Spawarka Topshak TIG-250 z EU za $98.25 / ~391zł

Topshak TIG-250 Electric Welding Machine 250A TIG 200A MMA IGBT DC Inverter Welder Tool

Cena z wysyłką z EU: $98.25 / ~391zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG75f0ff

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $98.25 / ~391zł
08.10.2021 – $111.25 / ~442zł

Czytaj Więcej

Lampka na monitor BlitzWolf BW-CML2 za $27.97 / ~112zł

BlitzWolf BW-CML2 RGB Gaming Monitor Light Bar Dual Light Source 300-1000Lux Adjustable Cool/Mix/Warm Light Color Temperature Eye Protection Anti-Glare USB e-Reading Light Touch Control for Home Office PC Computer

Cena z wysyłką Priority Line: $27.97 / ~112zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGALML22

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.11.2021 – $27.97 / ~112zł