Archiwum z dnia 26 listopada 2021

Powerbank Baseus 65W USB PD 30000mAh z EU za $42.99 / ~179zł

Baseus 65W USB PD 30000mAh Power Bank PD QC3.0 FCP SCP Fast Charging External Battery Charger 3 Inputs & 5 Outputs With 100W USB-C to USB-C Cable – Black

Cena z wysyłką z EU: $42.99 / ~179zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7f79a2

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

25.11.2021 – $42.99 / ~179zł
16.11.2021 – $55.99 / ~228zł

Czytaj Więcej

Drukarka 3D Artillery Genius z Polski za $179.00 / ~747zł

Artillery Genius DIY 3D Printer Kit 220*220*250mm Print Size with Ultra-Quiet Stepper Motor TFT Touch Screen Support Filament Runout Detection&Power Failure Function – 220V

Cena z wysyłką z Polski: $179.00 / ~747zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG231caf
BGf4f710

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $179.00 / ~747zł
25.11.2021 – $189.00 / ~788zł
26.10.2021 – $189.00 / ~752zł
21.10...

Czytaj Więcej

Zgrzewarka do pakowania próżniowego LOSKII z EU za $35.99 / ~150zł

LOSKII Food Vacuum Sealer Machine Touch Screen One Key Operation Strong Suction Preservation Vacuum Lock Fresh Moisture proof Mildew Proof With Slide Knife – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $35.99 / ~150zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFFLOSKII

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $35.99 / ~150zł
04.11.2021 – $39.99 / ~158zł
26.06.2021 – $42.99 / ~163zł
19.04.2021 – $45...

Czytaj Więcej

Młynek do odpadów BlitzWolf BW-WD3 760W z EU za $159.99 / ~668zł

BlitzWolf BW-WD3 760W Kitchen Waste Disposal Unit 1330ML with Liquid Centrifugal Grinding, Turbo Strong Drainage, Bacteriostatic Nano Material, Quadruple Sound

Cena z wysyłką z EU: $159.99 / ~668zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFFWD3

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $159.99 / ~668zł
10.11.2021 – $169.99 / ~674zł
13.09.2021 – $175.99 / ~678zł
08.09.2021 –  $175.99 / ~670zł
...

Czytaj Więcej

Młynek do odpadów BlitzWolf BW-WD1 z EU za $85.88 / ~359zł

BlitzWolf BW-WD1 Kitchen Waste Disposal Unit 840ML with Two-level Grinding, 3000r/min Powerful Motor, Multiple Protection

Cena z wysyłką z EU: $85.88 / ~359zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFFWD1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $85.88 / ~359zł
10.11.2021 – $89.88 / ~356zł
04.11.2021 – $95.99 / ~379zł
08.07.2021 – $139.99 / ~538zł
24.06.2021 – $143.26 / ~544zł

Czytaj Więcej

Parownica do ubrań Deerma HS006 800W z EU za $19.99 / ~83zł

Deerma HS006 800W Handheld Garment Steamer Mini Travel Portable Clothes Steam Iron Fast Heat Up Wrinkle Remover(Xiaomi ecological chain)

Cena z wysyłką z EU: $19.99 / ~83zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZHS006a

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

15.11.2021 – $21.99 / ~89zł
09.11.2021 –  $18.99 / ~75zł
04.10.2021 – $21.99 / ~87zł
23.09.2021 – $23.99 / ~95zł
23.09.2021 – $28.99 / ~114zł
09...

Czytaj Więcej

Cyrkulator do gotowania 1100W Sous Vide Cooker z EU za $45.99 / ~192zł

1100W Sous Vide Cooker Thermal Immersion Circulator Machine with Large Digital LCD Display Time and Temperature Control – EU Plug

Cena z wysyłką z EU: $45.99 / ~192zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFF11

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.10.2021 – $45.99 / ~183zł
14.09.2021 – $49.99 / ~193zł

Czytaj Więcej

Grill gazowy Blitzwolf BW-GO1 z EU za $206.73 / ~864zł

Blitzwolf BW-GO1 Gas Barbecue Grill Trolley with 4 Stainless Steel Burners and Stand Grill with Lid and Thermometer – 28-30/37 mbar

Cena z wysyłką z EU: $206.73 / ~864zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFFGO1

Recenzja Grilla Blitzwolf-GO1 – TUTAJ

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $206.73 / ~864zł
10.11.2021 – $226.73 / ~899zł
04.11.2021 –   $236.73 / ~935zł
20.10.2021 – $256...

Czytaj Więcej

Rower elektryczny CMACEWHEEL GW20 48V 15Ah 750W za $759.99 / ~3173zł

CMACEWHEEL GW20 48V 15Ah 750W 20in Folding Electric Bike 30-45km/h Speed 80-100KM Mileage Disc Brake Electric Bicycle E Bike – Black

Cena z wysyłką: $759.99 / ~3173zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGabc00d

Bardzo niska cena, ale dostawa może potrwa około 1-2 miesiące. Dostawa bez vat i dodatkowych kosztów.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $759.99 / ~3173zł
17.03...

Czytaj Więcej

Tablet Lenovo XiaoXin Pad Pro z EU za $331.08 / ~1381zł

Lenovo XiaoXin Pad Pro Snapdragon 730G Octa Core 6GB RAM 128GB ROM 11.5 Inch OLED 2560*1600 Android 10 Tablet

Cena z wysyłką z EU: $331.08 / ~1381zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

25.11.2021 – $331.08 / ~1381zł
21.11.2021 – $381.08 / ~1586zł
06.10.2021 – $381.98 / ~1518zł
06.08.2021 – $393.62 / ~1514zł
31.07.2021 – $389.99 / ~1501zł
29.07.2021 –  $429.99 / ~1672zł
22...

Czytaj Więcej

Rower elektryczny SAMEBIKE LO26 500W za $599.99 / ~2505zł


SAMEBIKE LO26 Spoke Tire 10.4Ah 48V 500W Moped Electric Bike 26 Inches Smart Folding Bike 35km/h Max Speed 80km Mileage Max Load 150kg With EU Plug Dual Dics Brake – Black

Cena z wysyłką: $599.99 / ~2505zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu:BGa470d8

Bardzo niska cena, ale dostawa może potrwa około 1-2 miesiące. Dostawa bez vat i dodatkowych kosztów.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

20.10...

Czytaj Więcej

Xiaomi Mi band 6 Global za $33.28 / ~139zł

 

Mi Smart Band 6 Bracelet 1.56″ AMOLED Global Version 14-day Extra-long Battery Life

Cena z wysyłką: $33.28 / ~139zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $33.28 / ~139zł

Czytaj Więcej

Dron DJI FPV Combo z EU za $1162.55 / ~4855zł

DJI FPV Combo 10KM 1080P FPV 4K 60fps Camera 20mins Flight Time 140 km/h Speed FPV Racing Drone RC Quadcopter FPV Goggles V2 5.8GHz Transmitter Mode2 DJI FPV Combo 10KM 1080P FPV 4K 60fps Camera 20mins Flight Time 140 km/h Speed FPV Racing Drone RC Quadcopter FPV Goggles V2 5.8GHz Transmitter Mode2

Cena z wysyłką z EU: $1162.55 / ~4855zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFDJIFPV

Ostatnie sztuki!

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $1162.55 / ~4855zł
22.07.2021 – $1307.55 / ~5070zł
07.07.2021 –  $1307.55 / ~4956zł
11.06...

Czytaj Więcej

Xiaomi Mi Band 5 Global za $16.28 / ~68zł

Xiaomi Mi Band 5 Bracelet 1.1′ Screen Fitness Trac Global Version

Cena z wysyłką: $16.28 / ~68zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

24.11.2021 –

Czytaj Więcej

Szlifierka kątowa BLMIATKO 18V 125mm z Polski za $22.50 / ~94zł

BLMIATKO 18V 100mm/125mm Cordless Brushless Angle Grinder 3 Gears Polishing Grinding Cutting Machine 11000RPM For Makita 18V Battery – Blue 125mm

Cena z wysyłką z Polski: $22.50 / ~94zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG9ee593

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

26.11.2021 – $22.50 / ~94zł