Archiwum z dnia 23 listopada 2021

Xiaomi Mi 11T z EU za $361.23 / ~1514zł

Global Version Xiaomi Mi 11T 5G version 8GB+128GB/256GB 108MP pro-grade camera 120Hz AdaptiveSync AMOLED display 67W wired turbo chargingGlobal Version Xiaomi Mi 11T 5G version 8GB+128GB/256GB 108MP pro-grade camera 120Hz AdaptiveSync AMOLED display 67W wired turbo charging

Cena z wysyłką z EU: $361.23 / ~1514zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BLACKFRIDAYDH30OFF
BLACKFRIDAYDH35OFF ($386.11 – kupon na wersję 8GB)

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $361.23 / ~1514zł

Czytaj Więcej

Poziomica laserowa HANMATEK LV1G z EU za $25.99 / ~109zł

HANMATEK LV1G Laser Level Green Cross Line Laser with Measuring Range 50ft, Self-Leveling Vertical and Horizontal Line

Cena z wysyłką z EU: $25.99 / ~109zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wysyłka z EU lub z Polski zwalnia z dodatkowych opłat jak VAT i cło.
Wysyłka z Chin metodą Priority Line lub Direct Mail również zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $25.99 / ~109zł
18.06.2021 – $37.83 / ~145zł
03.06.2021 – $37.83 / ~138zł

Czytaj Więcej

Drillpro 23pcs Woodworking Chamfering Countersunk Drill Bit Set z Polski za $17.99 / ~75zł

Drillpro 23pcs Woodworking Chamfering Countersunk Drill Bit Set 5 Flute Chamfering Drill Wood Plug Cutter Automatic Center Punch Drill

Cena z wysyłką z Polski: $17.99 / ~75zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG44b4b8

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $17.99 / ~75zł
19.11.2021 – $19.99 / ~82zł
11.11.2021 – $17.99 / ~73zł
01.11.2021 – $19.99 / ~80zł
06.09.2021 – $17.99 / ~68zł
20...

Czytaj Więcej

Smartwatch Mibro Lite za $46.99 / ~197zł

Mibro Lite Global Version Ultra-thin 1.3 inch AMOLED Touch Screen Heart Rate Blood Oxygen Monitor 230mAh 10 Day Battery Life IP68 Waterproof Smart Watch – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $46.99 / ~197zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBF1112

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $46.99 / ~197zł
07.10.2021 – $49.99 / ~197zł

Czytaj Więcej

Słuchawki BlitzWolf BW-ANC5 za $59.99 / ~251zł

BlitzWolf BW-ANC5 bluetooth 5.0 Headset ANC Headphone Dual Active Noise Cancelling HiFi Stereo Bass HD Calls Elegant Wireless Headset – Black

Cena z wysyłką Priority Line: $59.99 / ~251zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG1e1e90

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $59.99 / ~251zł

Czytaj Więcej

Laptop ThundeRobot 911MT 15.6 inch Intel i5-11260H NVIDIA RTX3050 8/512GB za $929.99 / ~3897zł

ThundeRobot 911MT 15.6 inch Intel i5-11260H NVIDIA RTX3050 8GB DDR4 RAM 512GB PCIe SSD 144Hz Refresh Rate DLSS 2.0 Backlit Gaming Laptop For LOL GTA5 Genshin PUGA COD CS GO Battlefield V

Cena z wysyłką Priority Line: $929.99 / ~3897zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGf20586
BGMTEU91
BGTH911EU
BGEUI5911
BGPLTR

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $929.99 / ~3897zł
05.11.2021 – $949...

Czytaj Więcej

Xiaomi Redmi G 2021 Gaming Laptop AMD R7-5800H RTX3060 za $1619.99 / ~6789zł

Xiaomi Redmi G 2021 Gaming Laptop 16.1 inch 144Hz 100%sRGB Screen AMD R7-5800H NVIDIA GeForce RTX3060 GPU Direct 16GB RAM 3200MHz 512GB PCIe SSD 80Wh Battery WiFi6 Backlit Notebook

Cena z wysyłką Priority Line: $1619.99 / ~6789zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGf5dd1d

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $1619.99 / ~6789zł
10.11.2021 – $1649.99 / ~6542zł
02.11.2021 – $1699...

Czytaj Więcej

Rower stacjonarny SHUOQI EB001-B orbitrek z EU za $179.99 / ~713zł


[EU Direct] SHUOQI EB001-B Indoor Cycling Bike Exercise Bicycle Comfortable Seat Cushion Computer Holder for Home Gym Workout 

Cena z wysyłką z EU: $179.99 / ~713zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG137a3a

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

09.11.2021 – $179.99 / ~713zł
25.09.2021 – $199.99 / ~785zł
09.08.2021 –  $199.99 / ~778zł
20.07.2021 –  $189.99 / ~738zł
22.06.2021 – $199...

Czytaj Więcej

Powerstation Loskii LK-PS31 z EU za $375.99 / ~1576zł

Loskii LK-PS31 Portable Outdoor Power Station Battery Generator 220V 135200mAh/500Wh Camping Solar Generator Emergency Energy Supply LCD Display for Outdoor Camping

Cena z wysyłką z EU: $375.99 / ~1576zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGPLLKPS31

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $375.99 / ~1576zł

Czytaj Więcej

RIDEN RD6018 RD6018W z EU za $74.88 / ~314zł

RIDEN RD6018 RD6018W USB WiFi DC to DC Voltage Step Down Power Supply Module Buck Converter Voltmeter Multimeter 60V 18A 1080W

Cena z wysyłką z EU: $74.88 / ~314zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG7894ce

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $74.88 / ~314zł

Czytaj Więcej

4 Pojemniki do szafy KING DO WAY z EU za $8.99 / ~37zł

KING DO WAY 4 Pcs Clothes Storage Bags Ziped Underbed Wardrobe Closet Boxes Closet Organizer Home Outdoor Travel – Black

Cena z wysyłką z EU: $8.99 / ~37zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG387806

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

15.11.2021 – $7.99 / ~32zł
11.10.2021 – $7.99 / ~32zł

Czytaj Więcej

Smartwatch damski BlitzWolf BW-AH1 za $19.99 / ~79zł

BlitzWolf BW-AH1 Full-touch Screen HR Blood Pressure Monitor 24 Sport Modes Custom Wallpaper Weather Push Female Elegant Smart Watch – Gold

Cena z wysyłką: $19.99 / ~79zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGBFAH1

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

08.10.2021 – $19.99 / ~79zł
01.09.2021 –$22.99 / ~88zł
26.03.2021 – $28.29 / ~111zł

Czytaj Więcej

Biurko Douxlife DL-GD02 z EU $89.99 / ~377zł

Douxlife DL-GD02 Gaming Desk Ergonomic Design 43.3″ Carbon Fiber Textured Surface Z Shaped Gamer Workstation with Complete Gaming Accessories for Home Office

Cena z wysyłką z EU: $89.99 / ~377zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BGCZGD02DL0

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

23.11.2021 – $89.99 / ~377zł
23.06.2021 – $99.99 / ~378zł
01.04.2021 – $129.99 / ~513zł

Czytaj Więcej

Myjka do druków 3D Anycubic Wash & Cure 2.0 z Polski za $99 / ~415zł

Anycubic Wash & Cure 2.0 Dual Purpost All in one Machine 2-in-1 UV Resin Model Curing for 3D Printers – UK Plug

Cena z wysyłką z Polski: $99 / ~415zł

Kliknij na obrazek aby przejść do strony produktu gdzie możesz dokonać zakupu.

Użyj kuponu: BG3e83ff

Kupon przestał działać lub szukasz kuponu do produktu którego nie ma na LowcyChin.pl?
A może chcesz dostać powiadomienie o nowym kuponie?
Skontaktuj się z nami poprzez KONTAKT

Wybierz metodę wysyłki Priority Line, Banggood Express lub European Railway Direct Mail która zwalnia z VAT i cła.
Więcej informacji o przesyłkach bez VAT TUTAJ

Historia Ceny:

22.11.2021 – $99 / ~415zł
17.02.2021 – $149.99 / ~558zł

Czytaj Więcej